Reklama

Reklama

Tokio 2020. Klepacka i Zillmann na wspólnym zdjęciu. "Sport ponad wszystko"

Dwie reprezentantki Polski na igrzyska w Tokio - Zofia Klepacka oraz Katarzyna Zillmann - pojawiły się na wspólnej fotografii zamieszczonej w mediach społecznościowych. Obie sportsmenki przyciągały ostatnio dużo uwagi, nie tylko ze względów sportowych.

Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu Zofii Klepackiej. Widać na nim windsurferkę, która obejmuje się wspólnie z wioślarką Zillmann:

"Sport ponad wszystko" - napisała Klepacka, jednocześnie gratulując Zillmann i jej koleżankom z osady zdobycia srebrnego medalu.

Zdjęcie można uznać za symboliczne, jednoczące - obie sportsmenki bowiem, jak mogłoby się wcześniej wydawać, "pochodzą z dwóch różnych światów".

Kibicuj naszym na IO w Tokio! - Sprawdź

Reklama

Klepacka i Zillmann budzą poruszenie nie tylko przez sport

Zofia Klepacka wzbudza liczne dyskusje z powodu jej wypowiedzi na temat osób LGBT z przeszłości - postawa polskiej kadrowiczki wywołuje zarówno głosy poparcia, jak i sprzeciwu.

Z kolei Katarzyna Zillmann w ostatnim czasie zwróciła na siebie uwagę nie tylko sukcesem sportowym - zdobyciem srebrnego medalu na IO w Tokio - ale również faktem, że krótko potem pozdrowiła w trakcie relacji telewizyjnej swoją dziewczyną, tym samym dając znać kibicom, że jest częścią społeczności LGBT.

Tokio 2020. Przed Klepacką wyścig medalowy

Zofia Klepacka ma przed sobą jeszcze wyścig medalowy w klasie RS:X, choć nie ma już szans na zdobycie miejsca na podium. W przeszłości ta sztuka udała się jej na igrzyskach w Londynie w 2012 roku - wówczas sięgnęła po brąz.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje