Reklama

Reklama

Skrzypulec i Ogar wywalczyły srebrne medale! Sypią się gratulacje

Środowy poranek przyniósł Polakom w Tokio kolejny medal! Srebrny krążek wywalczyły w żeglarskiej klasie 470 Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar, które zebrały mnóstwo gratulacji w mediach społecznościowych.

 

Polki przystępowały do wyścigu finałowego na trzeciej pozycji i wiele wskazywało na to, że w udziale przypadnie im brąz. Na ostatnim odcinku zdołały jednak wyprzedzić Brytyjki, dzięki czemu dopłynęły do mety na czwartej lokacie, co dało im drugie miejsce w ogólnym rozrachunku (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij!).

Kibicuj naszym na IO w Tokio! - Sprawdź

Reklama

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

Tokio 2020. Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar zbierają gratulacje za srebrny medal

Skrzypulec i Ogar zachwyciły i zasłużenie odebrały mnóstwo gratulacji w mediach społecznościowych.

- Cudowne srebrne Agnieszka Skrzypulec i Jolantą Ogar-Hill w  brawurowym finale i wielodniowych zmaganiach pokazują wielka klasę. Czwarty medal w historii polskiego żeglarstwa i siódmy dla polskiej ekipy olimpijskiej. Brawa, jesteście wielkie! - napisał Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie.

- Skubane!!!!! - przyznała Justyna Kowalczyk-Tekieli. 

Z gratulacjami dla medalistek pospieszyła także Pogoń Szczecin.

- Szczecinianka i reprezentantka SEJK Pogoń Szczecin - Agnieszka Skrzypulec - ze srebrnym medalem igrzysk olimpijskich w żeglarstwie w klasie 470. Gratulacje dla Agnieszki i Joli! - czytamy na twitterowym koncie klubu.

- Gratulacje dla naszych żeglarek, Agnieszki Skrzypulec i Jolanty Ogar, srebrnych medalistek olimpijskich, które na ostatnich metrach pokonały Francuzki. Taki mały rewanż za siatkarzy - stwierdził Piotr Gliński - minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

Zmagania Skrzypulec i Ogar oglądał z bliska wysłannik Interii w Tokio - Artur Gac.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje