Reklama

Reklama

Skandal! Wulgarnie zaatakował reprezentację siatkarzy

Aleksiej Spirydonow nie daje o sobie zapomnieć polskim kibicom. Znany z ogromnej niechęci do naszego kraju rosyjski siatkarz znów wulgarnie zaatakował reprezentację Polski. Obraził też bezpośrednio Bartosza Kurka.

To nie pierwszy atak Rosjanina. Były już reprezentant tego kraju od lat nie kryje nienawiści do naszego kraju. Regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych kontrowersyjne zdjęcia, nagrania czy posty. Atakował zarówno cały kraj, jak i poszczególne kluby czy zawodników.

Polska przegrała z Francją. Spirydonow triumfuje

Dzisiejsza porażka reprezentacji Polski z Francją dała Rosjaninowi pożywkę. Po zakończeniu meczu udostępnił na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Pierwsze z nich przedstawia całą drużynę "Biało-Czerwonych. Opatrzone jest odautorskim komentarzem: "Poland k***a. Merci frères". Ta druga część skierowana jest do Francuzów, którym Rosjanin dziękuje w ten sposób za pokonanie Polaków.

Reklama

Drugi post dotyczy bezpośrednio Bartosza Kurka. Spirydonow zrobił zdjęcie ekranu telewizora, na którym widać, jak bardzo lider reprezentacji Polski przeżywa niepowodzenie. Rosjanin podpisał zdjęcie w następujący sposób: Nie martw się, musisz żyć, żeby być beznadziejnym!!!".

Spirydonow wpadał w konflikty nie tylko z Polakami, ale również z własnymi rodakami. W 2011 roku został wyrzucony z reprezentacji. Wrócił w 2013, ale teraz znów jest poza kadrą.

Jakub Żelepień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL