Reklama

Reklama

​Tokio 2020. Wpadka komentatora polskiej telewizji w trakcie meczu tenisa

W trakcie meczu tenisowego pomiędzy Aryną Sabalenką z Donną Vekić doszło do telewizyjnej wpadki na antenie Eurosportu. Komentator spotkania prawdopodobnie sądząc, że jest wyciszony, wypowiedział się na wizji w kontrowersyjny sposób, używając między innymi słów uważanych za wulgarne. Stacja przeprosiła już za to zachowanie.

"Pamiętasz kiedyś zrobili w Azji ten je****?. Piłki stawały dęba. Ja wiem jak to wygląda, parę razy grałem na takich tępych kortach, to jest koszmar" - usłyszeli widzowie transmisji meczu Donna Vekić kontra Aryna Sabalenka.

Tokio 2020 - bądź z nami na igrzyskach olimpijskich! Sprawdź 

W późniejszej części swojej wypowiedzi tenisowy ekspert Karol Stopa rozmawia z wydawcą i tłumaczy mu, że "to było wyłączone, przecież miga". Prawdopodobnie komentator sądził, że jest wyciszony i przypadkowo lub z powodu usterki, jego prywatna rozmowa dotarła na antenę.

Reklama

Stacja za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosiła już za całą sytuację. - Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca, a komentarz na naszych platformach był zawsze zgodny z najwyższymi standardami - napisano. Jednocześnie dodano, że komentator, który był sprawcą całego zamieszania, "nigdzie się nie wybiera".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama