Reklama

Reklama

Tokio 2020. Relacje z igrzysk olimpijskich w Polsat Sport oraz Polsat News

23 lipca w stolicy Japonii rozpoczną się igrzyska olimpijskie, a w Polsacie Sport i Polsacie News ruszy "Studio Tokio". Program stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji, będzie emitowany dwa razy dziennie przez cały czas trwania igrzysk.

Studio Tokio w Polsat Sport

"Studio Tokio" w Polsacie Sport rozpoczynać się będzie codziennie o godzinie 20:00. Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk każdego wieczora będą spotykać się z utytułowanymi sportowcami oraz cenionymi ekspertami. Meandry olimpijskiej rywalizacji przybliżą widzom stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney Renata Mauer-Różańska oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Oprócz segmentu publicystycznego, audycja transmitowana w Polsacie Sport zawierać będzie też element historyczno-edukacyjny. W programie znajdą się ponadto materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsat News oraz Artura Gaca ze Sport.Interia.pl.

Reklama

- Tegoroczne święto sportu odbędzie się bez udziału publiczności, ale Telewizja Polsat dołoży wszelkich starań, aby kibicom zgromadzonym przed telewizorami nie umknęło nic, co zazwyczaj jest widziane tylko z trybun. Wspólnie z redakcją Polsatu News oraz sportowej Interii wykorzystamy wszystkie techniczne dobrodziejstwa XXI wieku, aby umożliwić fanom sportu kontakt z idolami rywalizującymi na drugim końcu świata. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się poczynaniom polskich siatkarzy, którzy tuż po igrzyskach powalczą o medale mistrzostw Europy, w całości transmitowanych przez Polsat Sport - mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat.

Gdzie i kiedy oglądać Polaków w Tokio - Sprawdź teraz!

Powtórki Studia Tokio będą emitowane w Polsacie Sport Extra o godzinie 22:05 oraz w Polsacie Sport News o godzinie 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk o godzinie 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne Flesze informacyjne poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

Studio Tokio w Polsat News

"Studio Tokio" będzie również obecne w Polsacie News. Stała pora emisji to godzina 17:30, ale program pojawi się na antenie także w formie tzw. "breaking news", za każdym razem, gdy na przykład reprezentant Polski zdobędzie medal. Wyniki polskich olimpijczyków, rekordy świata, ciekawostki i kuchnia igrzysk - to wszystko widzowie zobaczą w materiałach reporterów Polsatu News.

- Po emocjach piłkarskich przyszedł czas na te związane z igrzyskami. Dlatego razem z naszymi przyjaciółmi z Polsatu Sport chcemy zapewnić widzom największą dawkę emocji i informacji z olimpijskich aren. Dzięki naszym reporterom widzowie będą mogli zobaczyć to wszystko w jednym miejscu i być na bieżąco z tym, co się dzieje w Tokio. Najnowszy rekord świata, kolejny medal olimpijski Polaków, niecodzienne sytuacje. To wszystko zobaczą Państwo w Polsat News - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

A wszystko po to, by widzowie Telewizji Polsat byli na bieżąco z wydarzeniami, jakie mają miejsce na arenach igrzysk oraz w stolicy Japonii. "Studio Tokio" codziennie, począwszy od piątku, 23 lipca w o 17:30 Polsacie News i o 20:00 Polsacie Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy