Reklama

Reklama

Tokio 2020. Komitet organizacyjny zredukuje liczbę wizujących Tokio gości

Przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio zostały podjęte kolejne decyzje, które mają zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Tym razem komitet organizacyjny ograniczył liczbę odwiedzających Tokio gości.

Igrzyska olimpijskie zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko samych kibiców, ale również wysoko postawionych gości.

Okazuje się, że tym razem liczba urzędników wizytujących igrzyska zostanie ograniczona ze względu na pandemię koronawirusa.

Komitet organizacyjny igrzysk jeszcze rok temu w szacunkach spodziewał się około 180 tysięcy urzędników z zagranicy. Okazuje się, że ta liczba zostanie ograniczona do 90 tysięcy osób.

Niezmienna liczba sportowców w Tokio

Na ten moment liczba sportowców, którzy wezmą udział w rywalizacji o olimpijskie krążki pozostaje niezmienna i wynosi 15 tysięcy osób. Ograniczenia względem liczby urzędników mogą jednak ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji związanych z pandemią.

Reklama

przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego Andrew Parsons w rozmowie z agencją Kyodo News oświadczył, że w Tokio zjawią się tylko te osoby, które mają do odegrania ważną rolę.

A
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje