Reklama

Reklama

MKOl chce zadbać o potrzeby sportowców

Międzynarodowy Komitet Olimpijski pochyli się nad sytuacją sportowców, która dotknęła ich w różnoraki sposób przez pandemię koronawirusa. W tym celu Departament Sportu przygotował ankietę, która ma widoczniej naświetlić potrzeby sportowców.

Nie wszyscy sportowcy mogą cieszyć się na tyle korzystnymi kontraktami sponsorskimi, które umożliwiają im funkcjonowanie w dobie pandemii koronawirusa bez obaw o domowe finanse. Odwołane zawody pozbawiły środków do życia części z nich, a przyszłość wciąż stanowi wielką niewiadomą.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski przygotował ankietę, która ma na celu zbadać potrzeby i priorytety zawodników. Pytania dotyczą osób, które starają się o przepustkę na przyszłoroczne igrzyska w Tokio, a także zawodników, którzy występ mają już zagwarantowany.

Reklama

Na platformie Athlete365 publikuje także wskazówki, które dotyczą radzenia sobie w nowej rzeczywistości, dotykają tematów kondycji psychicznej oraz fizycznej. Znajdą się tam między innymi zalecenia dotyczące organizacji planu dnia na określone bloki oraz rady na temat prawidłowego snu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne