Reklama

Reklama

"Studio Ekstraklasa" - nowy odcinek już dziś w Interii!

Za nami ostatnie w tym sezonie mecze PKO Ekstraklasy - przed nami za to kolejny odcinek programu "Studio Ekstraklasa"! Gośćmi Pauliny Czarnoty-Bojarskiej będą Marcin Animucki i Dariusz Banasik, nie zabraknie również rozmowy z Mateuszem Wdowiakiem.

"Studio Ekstraklasa" to program, który co tydzień można obejrzeć na stronie głównej Interii oraz w serwisie YouTube - widzowie mogą być pewni, że nie zabraknie w nim ciekawych opinii i anegdot oraz szczegółowych analiz dotyczących ostatnich ligowych wydarzeń.

"Studio Ekstraklasa" o 20.00 w Interii

W kolejnym odcinku programu "Studio Ekstraklasa" gośćmi Paulina Czarnoty-Bojarskiej będą Marcin Animucki, prezes Ekstraklasa S.A. oraz trener Dariusz Banasik, ostatni związany z zespołem Radomiaka Radom.

Podczas transmisji będzie można również usłyszeć Mateusza Wdowiaka - piłkarza Rakowa Częstochowa, który po kampanii 2021/2022 może wraz z kolegami z drużyny cieszyć się z wicemistrzostwa kraju.

Reklama

Co będzie tematem rozmów na wizji? Oczywiście podsumowanie ostatniego sezonu, w którym nie zabrakło wielu interesujących zwrotów akcji oraz zaciętej walki do samego końca o tytuł między trzema drużynami - Lechem, Rakowem i Pogonią.

Zapraszamy - już o godz. 20.00!

Reklama

Reklama

Reklama