Reklama

Reklama

Studio Ekstraklasa. Czy Marek Papszun obejmie Legię?

Zmiana trenera w Legii Warszawa wstrząsnęła światem polskiej piłki. Był to też główny temat najnowszego wydania „Studia Ekstraklasa”. Na razie zespół objął dotychczasowy szkoleniowiec rezerw Marek Gołębiewski. Kto w dalszej perspektywie może objąć zespół? – Będzie to trener Rakowa – mówi otwarcie ekspert programu Sławomir Peszko.

Marek Gołębiewski zastąpił Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii. Kim jest nowy szkoleniowiec mistrzów Polski?

- Jest to młody trener. Robił fajne wyniki w Skrze Częstochowa i ostatnio w rezerwach Legii, a tu nagle będzie grał pierwsze skrzypce - powiedział drugi z ekspertów "Studia Ekstraklasa" Radosław Majewski.

- Nie wiadomo jak zareaguje szatnia, ale czasami taka "świeża krew" okazuje się skuteczna. Podobnie jest w Lechii, którą objął Tomasz Kaczmarek - dodał Majewski.

Sławomir Peszko typuje Marka Papszuna na trenera Legii

Bardziej sceptyczny odnośnie osoby Gołębiewskiego był Peszko. Według niego jest to tylko tymczasowy szkoleniowiec i typuje, że w dalszej perspektywie Legię obejmie Marek Papszun. Jego kontrakt z Rakowem Częstochowa wygasa po obecnym sezonie i na razie nie został przedłużony.

Reklama

- Będzie to trener Rakowa i jestem przekonany, że tak się stanie, tylko nie do końca znam termin - przyznał Peszko.

Prezes Rakowa komentuje pogłoski o zatrudnieniu Marka Papszuna na Łazienkowskiej

Szansę skomentowania tych pogłosek dostał prezes Rakowa Częstochowa Wojciech Cygan. Prowadzący Sebastian Staszewski trochę zaskoczył go swoim telefonem.

- Marek Papszun jest trenerem Rakowa i to na tę chwilę wyczerpuje temat - powiedział Cygan.

- Jak dotychczas nikt ze mną nie rozmawiał w tej sprawie. Śledzę doniesienia na ten temat. Niektórzy już nawet nie wytrzymali ciśnienia i złapali się na fake newsy - dodał.

MP

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne