Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

Stephane Antiga zdradził receptę na sukces

Selekcjoner Stephane Antiga zdradził, że nie musiał w specjalny sposób motywować polskich siatkarzy biorących udział w mistrzostwach świata. "Biało-czerwoni" w pięknym stylu zdobyli złoty medal.

- Kiedy zrobiliśmy błąd, to nie trzeba powtarzać, że wykonaliśmy coś źle. Wolę rozmawiać o taktyce i rzeczach, które można polepszyć. Nie trzeba było ich dodatkowo stresować - przyznał.

Francuski trener dodał, że tak jak jego zawodnicy, odczuł trudy turnieju i przygotowań. - To było pięć trudnych miesięcy bez rodziny. Teraz muszę odpoczywać - powiedział Antiga.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama