Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

Stephane Antiga: Musimy grać z silnymi rywalami

Reprezentacja Kanady ostro pracuje przed pierwszym meczem siatkarskich mistrzostw świata i jest już na ostatniej prostej przed startem we Włoszech i Bułgarii. - Cieszymy się, że znów zagramy w Memoriale Wagnera - przyznał Stephane Antiga, który przed czterema laty wywalczył złoto MŚ z polską kadrą, a teraz chce sprawić sensację z ekipą Klonowych Liści.

- Cieszymy się, że znów zagramy w Memoriale Wagnera, bo to bardzo ważne, by rywalizować z najlepszymi drużynami świata i sprawdzać się na ich tle - przyznał były opiekun polskiej kadry, który w weekend w Krakowie zagra ze swoim zespołem pod Wawelem w prestiżowej imprezie. Kanada stawi w Tauron Arenie czoła Polsce, Rosji i Francji, a później ruszy do Słowenii, gdzie czeka ją kolejny sprawdzian przed mundialem.

- Do finałów został mniej niż miesiąc, ten okres będziemy poświęcać na grę i sprawdzanie się na tle rywali - dodał Francuz. Jego zespół w Słowenii stawi czoła gospodarzom, Iranowi oraz USA. Ze Słowenii Kanadyjczycy polecą prosto do Ruse w Bułgarii, gdzie rozpoczną fazę grupową MŚ.

Klonowe Liście rywalizować będą w grupie B, a ich rywalami będą Brazylia, Chiny, Egipt, Francja i Holandia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL