Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

Niemczyk atakuje: Przegrane dwa sety Antiga musi przyjąć „na klatę”!

Były znakomity trener reprezentacji siatkarek - Andrzej Niemczyk nie ma wątpliwości, że sporą część winy za porażkę z USA (1:3) ponosi trener "Biało-czerwonych" - Stephane Antiga.

Niemczyk, w studiu programu Polsat Volleyball powiedział prosto i szczerze:

- Stephane musi przyjąć "na klatę" te pierwsze dwa sety. Z dużym opóźnieniem zmienił Mikę, po przegraniu pierwszego seta, i z dużym opóźnieniem zmienił Nowakowskiego.

Andrzej Niemczyk miał też pretensje do Antigi o to, że za mało daje szans Dawidowi Konarskiemu.

- Na krótko można było zmienić również Mariusza Wlazłego, żeby z boku popatrzył na to wszystko, "odpowietrzył się" troszkę - uważa zasłużony trener. - Po co jeździ ten Konarski z reprezentacją? Tylko na podwójną zmianę?! Trzeba dać mu szansę, spróbować go! Jeżeli mu nie wyjdzie, to jest powrotna zmiana.

Reklama

Porażka z USA skomplikowała sytuację "Biało-czerwonych" w Grupie E. Zobacz tabelę!

Na razie jesteśmy wiceliderami, za Francją, ale dzisiaj, o godz. 20:25 nie możemy sobie pozwolić na porażkę z Włochami, dla których będzie to bitwa ostatniej szansy, by włączyć się do walki o awans do grupy ćwierćfinałowej!

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Włochy

Trener Andrzej Niemczyk doprowadził kobiecą reprezentację do dwóch tytułów mistrzyń Europy - w 2003 i 2005 r. Od tamtej pory nikt nawet nie zbliżył się do jego wyników z naszą kadrą. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje