Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

MŚ siatkarzy: Polacy już we Wrocławiu

Reprezentacja Polski w siatkówce jest już we Wrocławiu, gdzie w Hali Stulecia rozegra kolejne spotkania pierwszej fazy mistrzostw świata. Biało-czerwoni w niedzielę będą odpoczywać po sobotnim meczu z Serbią (3-0), ale w planach mają też trening.

Polscy siatkarze prosto z lotniska udali się do hotelu Mercure, gdzie będzie mieściła się ich baza do końca rozgrywek pierwszej fazy mistrzostw. Zawodnicy i trenerzy nie mieli czasu na dłuższe rozmowy, bo w planach na niedzielę mają odpoczynek po meczu z Serbami, ale również trening na siłowni.

"Świetnie się stało, że mecz z Serbami tak się nam ułożył i że wygraliśmy 3:0. Ale to dopiero początek i musimy pracować dalej. Mam nadzieję, że Hala Stulecia i Wrocław będą dla nas równie szczęśliwe, jak Stadion Narodowy" - krótko rzucił trener Stephane Antiga.

Reklama

Kiedy Polacy będą trenowali, w Hali Stulecia zostaną rozegrane dwa kolejne mecze grupy A. Najpierw Argentyna zmierzy się z Wenezuelą (godz. 16.30), a późnym wieczorem Australia zagra z Kamerunem (godz. 20.15).

W poniedziałek będzie dzień wolny od meczów w grupie A i wszystkie ekipy będą miały okazję poćwiczyć w Hali Stulecia. Polska trening ma zacząć o godzinie 18, ale zajęcia będą zamknięte dla mediów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne