Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

MŚ siatkarzy: Komplet widzów na niedzielnych meczach w Gdańsku

Organizatorzy rozgrywanych w Polsce mistrzostw świata w siatkówce przekonują, że niedzielne mecze grupy C w Gdańsku powinien obejrzeć komplet 10 tysięcy widzów. "W kasach pozostały pojedyncze bilety" - powiedział oficer prasowy Bartosz Tobieński.

W niedzielę odbędą się ostatnie mecze w grupie C - o 13.10 Egipt zagra z Meksykiem, o 16.40 Kanada z Chinami, natomiast rywalizację zakończy zaplanowane o 20.25 spotkanie Rosji z Bułgarią.

Reklama

"Ten harmonogram odpowiada w dużej mierze układowi sił w tej grupie po rozegraniu dwóch serii. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły, które nie mają jeszcze zwycięstwa na koncie, natomiast w dwóch kolejnych drużyny, które powinny rywalizować o czołowe lokaty" - dodał Tobieński.

Podczas pierwszej niedzielnej konfrontacji Egiptu z Meksykiem Ergo Arena zapewne nie wypełni się do ostatniego miejsca, ale sesja popołudniowa, w której odbywają się dwa mecze, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem fanów siatkówki.

"Do tej pory nie możemy narzekać na frekwencję, bo średnia w dotychczas sześciu rozegranych spotkań wyniosła prawie 3,5 tysiąca widzów. Spodziewamy się, że mecze z Kanady z Chinami i Rosji z Bułgarią obejrzy komplet 10 tysięcy kibiców. W kasach Ergo Areny pozostały bowiem pojedyncze wejściówki" - zapewnił.

Bilety na pierwsze spotkanie kosztują od 20 do 60 złotych, natomiast na dwa mecze sesji popołudniowej od 30 do 90 złotych.