Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ Polska 2014

MŚ siatkarzy - kibice z biletami mogą jeździć po Łodzi za darmo

Komunikacja miejska w Łodzi będzie darmowa dla kibiców, którzy będą posiadali bilety na mecze siatkarskich MŚ, ale tylko w dniu ważności danego biletu na spotkanie.

To jedno z wielu udogodnień przygotowanych przez władze miasta dla fanów siatkówki.  

- Niezmiernie ważne jest dla mnie to, żeby ci, którzy zdecydują się przyjechać do nas na mistrzostwa poczuli atmosferę, która w naszym mieście jest wyjątkowa - powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Z biletem na "łódzkie" mecze turnieju bezpłatnie będzie można wejść m.in. na miejską pływalnię Wodny Raj, do ZOO, ogrodu botanicznego i palmiarni. Wiele atrakcji dla kibiców przygotowały również miejskie instytucje kultury. Będzie można zwiedzić m.in. teren kompleksu EC1 Wschód, który stanowił inspirację do powstania łódzkiego logotypu siatkarskich MŚ, a także liczne muzea i galerie. Za okazaniem biletu na mecz MŚ od 10 do 20 września z 50-procentowym rabatem będzie też można zagrać w kręgle i bilard w centrach rozrywki Jazda Park.

Reklama

Specjalną ofertę dla kibiców przygotowują również restauratorzy mający lokale na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że kibice będą mogli liczyć m.in. na "siatkarskie" promocje.

Szczegóły dot. atrakcji i zniżek przygotowanych dla osób wybierających się na mecze w Łodzi można znaleźć na internetowej stronie sportowa.lodz.pl/mistrzostwa/strefa_kibica

Polacy udział w mistrzostwach rozpoczną 30 sierpnia meczem z Serbią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Następnie przeniosą się do Wrocławia, gdzie w dalszej części rozgrywek grupy A zagrają z: Australią (2 września), Wenezuelą (4 września), Kamerunem (6 września) i Argentyną (7 września).

Później cztery czołowe ekipy grupy A pojadą do Bydgoszczy i Łodzi, gdzie wraz z czterema najlepszymi zespołami grupy D będą walczyły w drugiej rundzie mistrzostw. W Łodzi odbędzie się w sumie 12 spotkań. Od 10 do 14 września będą tu rozgrywane mecze drugiej rundy, a od 16 do 18 września trzeciej.

Na 20 września zaplanowano natomiast spotkanie o piąte miejsce w turnieju.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje