Reklama

Reklama

Siatkarskie MŚ 2018

MŚ siatkarzy 2018. Prezydent Duda żartuje na Twitterze

- Napisali mi, że sobotnie zwycięstwo polskiej drużyny siatkarskiej w półfinale Mistrzostw Świata doprowadziło do zwrotu w relacjach PL-USA - napisał w niedzielę na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Wpis uzupełnił przysłanym mu fotomontażem, na którym siedzi przy biurku w Białym Domu, a obok stoi Donald Trump.

"Piszą mi tu, że wczorajsze zwycięstwo Biało-Czerwonych w półfinale MŚ w piłce siatkowej doprowadziło do zwrotu w relacjach PL-USA" - czytamy na Twitterze prezydenta. "Na dowód przysyłali mi zdjęcie. Padłem ;-)))" - dodał prezydent, załączając do wpisu fotomontaż, na którym siedzi przy biurku w Białym Domu w Waszyngtonie, natomiast prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump stoi obok.

Zdjęcie nawiązuje do spotkania prezydenta Polski z prezydentem USA w Białym Domu, które odbyło się w połowie września. Po wizycie prezydenta Dudy kontrowersje wzbudziła fotografia opublikowana na Twitterze przez Trumpa, przedstawiająca podpisanie przez obu prezydentów deklaracji po ich spotkaniu. Na zdjęciu Duda stoi, podczas gdy Donald Trump siedzi za swoim biurkiem.

Reklama

Polscy siatkarze w sobotę w półfinale rozegrali pięć setów z reprezentacją USA wygrywając 3:2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje