Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Zieliński i Sarnecki odpadli w kolarstwie torowym

Polscy kolarze torowi ponieśli porażki w 1/16 finału sprintu w igrzyskach w Rio de Janeiro. Damian Zieliński przegrał z Niemcem Joachimem Eilersem, a Rafał Sarnecki - z Rosjaninem Denisem Dmitrijewem. Następnie przegrali także w repasażach.

Zielińskiego wyprzedził Australijczyk Patrick Constable, a za Polakiem finiszował Czech Pavel Kelemen. Z kolei w swoim wyścigu Sarnecki zdecydował się na długi finisz, ale na ostatnich metrach szybszy był Kolumbijczyk Fabian Puerta. Za tą dwójką linię mety minął utytułowany Francuz Francois Pervis.

Zieliński, czwarty zawodnik tegorocznych mistrzostw świata w Londynie w tej konkurencji, rozpoczął rywalizację olimpijską od siódmego miejsca w eliminacjach (200 metrów ze startu lotnego), a Sarnecki - od 15. lokaty. W 1/16 finału obaj ponieśli porażki: pierwszy - z Niemcem Joachimem Eilersem, a drugi - z Rosjaninem Denisem Dmitrijewem. Ostatnią szansą były dla nich wyścigi repesażowe.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy