Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Zatorski: Marzymy o medalu, ale nie napalamy się

- Marzymy o medalu, ale wiemy, jaka daleka droga przed nami, więc nie napalamy się - powiedział, przed kamerami TVP, po przegranym 2:3 spotkaniu z Rosją, libero reprezentacji Polski Paweł Zatorski.

Rio 2016 - zobacz terminarz, wyniki oraz tabelę turnieju siatkarzy

- Marzymy o medalu, ale wiemy, jaka daleka droga przed nami, więc nie napalamy się. Za dwa dni zagramy z Kubą. Ten mecz zadecyduje, które miejsce zajmiemy i z kim zagramy w ćwierćfinale - powiedział Zatorski.

Libero "Orłów" zauważył, że siłą Rosjan był blok, który umiejętnie zastosowali w sobotnim meczu.

Reklama

- To nie był zimny, a chłodny prysznic. Jest materiał do analizy - dodał Paweł Zatorski.

Siatkarz ocenił, że w odróżnieniu od poprzednich meczów, Polakom kompletnie nie wyszedł pierwszy set. - Faktycznie, wyszliśmy trochę ospali - zakończył.

Bohaterem reprezentacji był Bartosz Kurek, który zdobył 36 punktów, ale nie krył zawodu z powodu wyniku całej rywalizacji. - Co z tego? Zabrakło zwycięstwa - stwierdził skromnie atakujący "Orłów" w rozmowie z reporterem telewizji polskiej. 

- Turniej się nie kończy. Najważniejsze mecze przed nami, a ja mam nadzieję, że jeszcze kilka ich zagramy - dodał Kurek.

Siatkarz dodał, że zespół musi wrócić na zwycięskie tory. Docenił również ekipę sobotniego rywala. - Mieliśmy naprzeciwko siebie dobrze dysponowanego przeciwnika, który narzucił swoje warunki gry - podsumował.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje