Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Szwecja - Polska. Dujszebajew: Łatwo pompujemy balonik

Polscy piłkarze ręczni, mimo wygranej z Egiptem, wciąż muszą ciężko walczyć o awans do ćwierćfinału igrzysk. - Po meczu z Egiptem możemy być zadowoleni, ale nie będzie to miało znaczenia, jeżeli nie wygramy ze Szwedami - mówi trener "Biało-czerwonych" Tałant Dujszebajew.

Mecz Szwecja - Polska odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 00.50.

- Musimy do każdego meczu podchodzić jak do ostatniego tutaj, jak do finału. Po meczu z Egiptem możemy być zadowoleni, ale nie będzie to miało znaczenia, jeżeli nie wygramy ze Szwedami, nie zagramy jeszcze skuteczniej - powiedział Dujszebajew.

- Szkoda, że w pierwszym meczu nie zagraliśmy tak, jak planowaliśmy. Podczas przygotowań robiliśmy wszystko, by pierwsze spotkanie było najlepszym, ale nie zdążyliśmy. Teraz powinniśmy każdy mecz oceniać jak ostatni, jak finał - stwierdził trener Orłów.

Reklama

- Dzisiaj możemy być zadowoleni, ale nie będzie to miało znaczenia, jeśli ze Szwedami zagramy jeszcze skuteczniej. Kiedy udało nam się zdobyć przewagę, wtedy wszystko wygląda lepiej, włącznie ze współpracą obrony z bramkarzem. Graliśmy z nożem na gardle, ale byliśmy skoncentrowani - ocenił szkoleniowiec.

- Zawsze łatwo zaczynamy pompować balonik, ale kiedy stanie się coś złego, wtedy za szybko wszystkich grzebiemy. Spokojnie, na wszystko mamy czas. Szwedzi jeszcze teoretycznie mają szansę na awans, więc dla każdego ten mecz będzie ważny. Równie dobrze może być tak, że któraś z drużyn awansuje mając tylko dwa punkty. Oczywiście sami doszliśmy do tej sytuacji, bo przegraliśmy dwa mecze, ale będziemy walczyć - zapowiedział trener "Biało-czerwonych".

Zobacz tabele, wyniki i program turnieju olimpijskiego piłkarzy ręcznych!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy