Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Stephane Antiga: Trzeci set był kluczowy

​Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała Argentynę 3:0 i zagra w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Trener Stephane Antiga po meczu chwalił całą swoją drużynę, a szczególnie wyróżnił Grzegorza Łomacza.

Polscy siatkarze doskonale poradzili sobie w dwóch pierwszych setach starcia z Argentyną (25:21, 25:19), ale trzecie starcie było niesłychanie wyrównane (37:35). Skończyło się ono jednak zwycięstwem "Biało-czerwonych", którzy są już pewni awansu do ćwierćfinału igrzysk.

- Starcie z Argentyną było dla nas trudne, bo to zespół o podobnej charakterystyce do nas. Muszę pochwalić Grzegorza Łomacza, który świetnie rozdzielał piłki do atakujących. Trzeci set był kluczowy, ale utrzymaliśmy agresję w grze i wygraliśmy - ocenił po meczu trener Polaków Stephane Antiga.

Reklama

- Mecz był znacznie trudniejszy, niż wskazuje na to wynik. Wiedzieliśmy, że starcie z Argentyną będzie bardzo ciężkie. Rywale słabo rozpoczęli spotkanie, ale w trzecim secie zagrali niesamowicie. Na szczęście my byliśmy jeszcze lepsi - stwierdził z kolei kapitan polskiej kadry Michał Kubiak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy