Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Porażka Cwaliny i Wachy w drugim meczu grupowym

Badmintoniści Adam Cwalina i Przemysław Wacha przegrali drugi mecz grupy C olimpijskiego turnieju deblistów. W piątek ulegli srebrnym medalistom z Londynu Duńczykom Mathiasowi Boe i Carstenowi Mogensenowi 0:2 (17:21, 17:21).

Na inaugurację biało-czerwoni przegrali z parą Kim Gi-jung, Kim Sa-rang z Korei Południowej. Na zakończenie fazy grupowej zmierzą się z Anglikami Marcusem Ellisem i Chrisem Langridge'em, którzy wcześniej pokonali Koreańczyków. Cwalina i Wacha zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

W piątek ważny sukces odnotował polski mikst. Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak pokonali wicemistrzów olimpijskich z Londynu Chińczyków Chen Xu i Jin Ma 2:1 (13:21, 21:9, 21:19). Na koniec zmagań w grupie B biało-czerwoni zmierzą się z brytyjskim duetem Gabrielle Adcock-Chris Adcock.

Reklama

Wynik grupy C gry podwójnej mężczyzn:

Adam Cwalina, Przemysław Wacha (Polska) 0:2 (17:21, 17:21)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama