Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Polska - Chorwacja. Szmal: Zapomnieliśmy o tym, co było

- Zapomnieliśmy o tym, co było. Jesteśmy na turnieju i każdy mecz się rozpamiętuje, ale przede wszystkim przygotowujemy się do kolejnego spotkania - mówi bramkarz reprezentacji piłkarzy ręcznych Sławomir Szmal przed ćwierćfinałem igrzysk z Chorwacją. Początek meczu o 1.30 w nocy.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Chorwacja

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Przed reprezentacją Polski ćwierćfinał igrzysk olimpijskich, w którym rywalem "Biało-czerwonych" będzie Chorwacja.

- Będziemy starali się zrobić wszystko, aby zagrać nasz najlepszy mecz, ale zobaczymy, jak będzie to wyglądało na boisku. Każdy sportowiec przed wyjściem na swój występ stara się osiągnąć jak najwyższe cele i tak samo jest w naszym przypadku - zapowiada Szmal.

Reklama

Reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich z czwartej pozycji w grupie. Postawa "Biało-czerwonych" nie wyglądała tak, jak oczekiwaliby tego sami zawodnicy, jednak dopiero teraz turniej wkracza w decydującą fazę.

- Zapomnieliśmy o tym, co było. Jesteśmy na turnieju i każdy mecz się rozpamiętuje, ale przede wszystkim przygotowujemy się do kolejnego spotkania. Wiemy, że Chorwacja to trudny przeciwnik - zaznacza Szmal.

- Pamiętamy naszą porażkę z Krakowa podczas ostatnich mistrzostw Europy - przypomina nasz bramkarz. W styczniu zdecydowanie lepsi okazali się Chorwaci.

- To młoda drużyna, która gra fajną piłkę ręczną i było to widać już w Krakowie. Prezentują się dobrze w obronie, żyją nią i wyprowadzają kontrataki, przed którymi musimy się ustrzec - przestrzega bramkarz reprezentacji Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje