Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Polscy piłkarze ręczni przed meczem ze Szwecją

W nocy z soboty na nadzielę polscy piłkarze ręczni zmierzą się w ostatnim spotkaniu grupowym ze Szwecją.

W nocy z soboty na nadzielę polscy piłkarze ręczni zmierzą się w ostatnim spotkaniu grupowym ze Szwecją.

Szwedzcy piłkarze ręczni po kilku latach słabszych występów dość niespodziewanie zakwalifikowali się na igrzyska w Rio de Janeiro, pokonując faworyzowaną Hiszpanię. W Brazylii muszą radzić sobie bez Jonasa Kallmana, zdaniem Tałanta Dujszebajewa jednego z najlepszych zawodników na świecie. 

Przegrali wszystkie trzy dotychczasowe mecze w grupie B, więc z Polską będą walczyć o życie i z pewnością będą niewygodnym przeciwnikiem. - W eliminacjach wrócił do nich Kim Andersson i dlatego tak świetnie zagrali. Jeżeli będzie grał z nami, to z pewnością będzie to groźniejsza reprezentacja, niż dotychczas - powiedział bramkarz polskiej kadry Piotr Wyszomirski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy