Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Linkiewicz i Ankiewicz w półfinale biegu na 400 m ppł

Emilia Ankiewicz (AZS AWF Warszawa) i Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) awansowały do wtorkowego półfinału biegu na 400 m przez płotki podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Polskie lekkoatletki uzyskały - odpowiednio - dziewiąty i 13. czas eliminacji.

Ankiewicz (AZS AWF Warszawa) przebiegła dystans w 55,89, co pozwoliło jej na zajęcie trzeciego miejsca w swoim biegu. Rywalizacja z udziałem Linkiewicz toczyła się w wolniejszym tempie. Polka uzyskała 56,07, wygrywając swoją serię kwalifikacyjną.

Najszybsza była Jamajka Ristananna Tracey - 54,88.

Do półfinału kwalifikowały się po trzy czołowe zawodniczki z każdego z sześciu biegów oraz sześć kolejnych z najlepszymi czasami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy