Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Krzysztof Szramiak na Facebooku broni Tomasza Zielińskiego

​Mocny wpis Krzysztofa Szramiaka na Facebooku. Przyłapany na dopingu polski sztangista postanowił wziąć w obronę innego "dopingowicza" - Tomasza Zielińskiego. Niestety, zrobił to w żenujący sposób...

Szramiak miał być rezerwowym zawodnikiem reprezentacji Polski ciężarowców w Rio de Janeiro, ale podobnie jak Tomasz Zieliński został przyłapany na dopingu.

Dzień po tym, jak cała Polska dowiedziała się o dopingowej wpadce Szramiaka, zawodnik postanowił wziąć w obronę swojego kolegę z reprezentacji. Sztangista umieścił na swoim Facebooku mocny wpis, który nie jest już widoczny, ale mamy zrzut ekranu.

Zdaniem Szramiaka wszystkim, którzy atakują Zielińskiego należy się "gilotyna albo sznur". Zawodnik napisał także, że jego zdaniem przyłapany na dopingu ciężarowiec to bohater narodowy.

Reklama

Poniżej prezentujemy pełną treść wpisu Krzysztofa Szramiaka na Facebooku*:

"Jeżeli były minister sportu Adam Korol mówi, że Tomasz Zieliński dzięki któremu Polska i Polacy mieli wiele razy powód do dumy narodowej, człowiek wzór! I inspiracja dla wielu młodych sportowców! Bohater narodowy człowiek, który poświęcił zdrowie i całe młode życie, oddał serce dla Wielkiej Polski! Nie ma prawa nosić koszulki z orłem na piersi! To ja powiem tak, nasz kraj przesiąkł już tak całkowicie ścierwem politycznym!! Które w końcu musimy zacząć sądzić publicznych wiecach za ich kłamstwa i oszustwa! Tak jak w średniowieczu robili to Francuzi na gilotynę! Albo na sznur".

* Zachowana oryginalna pisownia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje