Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Konrad Czerniak nie wystąpi na 100, bo go nie zgłosili!

Mogliśmy mieć drugi medal IO w Rio, ale jakiś uprzejmy jegomość z Polskiego Związku Pływackiego zapomniał zgłosić Konrada Czerniaka do konkurencji 100 m stylem dowolnym!

Konrad Czerniak sam opisał tę skandaliczną sprawę na Facebooku. Okazuje się, że o haniebnym fakcie niezgłoszenia go do konkurencji 100 m stylem dowolnym dowiedział się od swojej siostry!

Niech żyje komunikacja w PZP!

"Cześć. Mam niemiłą informacje dla wszystkich którzy czekają na mój start na 100 dowolnym - nie popłynę. Nie była to moja decyzja ani mojego Trenera. Dowiedziałem się o tym od mojej siostry dzień przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich. Informacja ta zwaliła mnie z nóg, nie życzę nikomu takiej sytuacji i mam nadzieje że się to nigdy nie powtórzy. Trenuje pływanie od 20 lat, reprezentuje Polskę, prawie całe życie podporządkowałem mu po to aby ścigać się z najlepszymi a prawo do startu na Igrzyskach Olimpijskich odebrał mi ktoś z PZP przez 'niedopatrzenie' , 'pomyłkę', sytuacje jeszcze niewyjaśnioną" - napisał Czerniak.

Reklama

"Dzisiaj Panowie ze sztafety 4*x200 lecą w porannym bloku. Mnie czeka start w czwartek na 100 m motylem" - dodał Konrad.

Dowiedz się więcej na temat: Konrad Czerniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje