Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Karol Zalewski poza półfinałem na 200 m

Karol Zalewski z czasem 20,54, zajął piąte miejsce w swoim biegu eliminacyjnym na 200 m i nie awansował do półfinału rywalizacji w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Bez problemów miejsce w półfinale zapewnił sobie Jamajczyk Usain Bolt.

Rekordzista świata i dwukrotny mistrz olimpijski w biegu na 200 m Bolt czasem 20.28 wygrał swoją serię eliminacyjną.

W Londynie przed czterema laty oraz w Pekinie w 2008 roku Bolt zdobył złote medale na 100 m, 200 m oraz w sztafecie 4x100 m. Teraz walczy o powtórzenie tego osiągnięcia. Na razie został po raz trzeci mistrzem olimpijskim na 100 m i wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrą stronę.

W półfinale wystąpi też srebrny medalista z Rio na 100 m Amerykanin Justin Gatlin. Awansował z czasem 20.42.

Reklama

Do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników z 10 biegów eliminacyjnych oraz czterech z najlepszymi czasami. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy