Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Karol Kłos: Przyjechałem zdobyć medal

Polscy sportowcy podsumowują występ na igrzyskach w Rio. Jednym z nich jest Karol Kłos, który wraz z drużyną naszych siatkarzy dotarł do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego.

W fazie grupowej "Biało-czerwoni" wygrali cztery z pięciu meczów, ale w ćwierćfinale ulegli 0:3 reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

"Przyjechałem na IO zdobyć medal, to było moje marzenie, marzeniem był też sam przyjazd. Poświęciłem wiele by się tu znaleźć. Pracowałem na to całe życie" - napisał na Facebooku Kłos.

"Na Igrzyskach nie ma faworytów.. Przekonało się o tym wiele gwiazd. Medal? Marzyłem, marzę i będę o nim marzył przez kolejne 4 lata. Może nie będę miał okazji pojawić się w Tokio w 2020 roku - dodał.

Reklama

"Ten turniej nauczył mnie wiele. Przeżyłem piękne chwile, ale przeżyłem też najbardziej bolesną porażkę w swoim życiu. Obiecuję, że nie będę płakał, za wiele razy płakałem w swoim życiu. Dałem maksa, przegrałem. Cieszę się, że mogłem tu być, że Rio nauczyło mnie, że medal nie zawsze jest najważniejszy. Jestem szczęśliwym człowiekiem!" - stwierdził środkowy reprezentacji Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje