Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Grzegorz Łomacz: Emocje były do końca

​- Emocje były do końca! Po ostatniej piłce najbardziej pewny zwycięstwa był Bartek Kurek, który widział, że obił blok rywali - powiedział tuż po meczu Polski z Argentyną rozgrywający "Biało-czerwonych" Grzegorz Łomacz.

Polscy siatkarze idą jak burza na turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro! W czwartek "Biało-czerwoni" pokonali Argentynę 3:0 i mają na koncie komplet zwycięstw. Dzięki temu podopieczni Stephane'a Antigi mają już pewny występ w ćwierćfinale.

- Emocje były do końca! Po ostatniej piłce najbardziej pewny zwycięstwa był chyba Bartek Kurek, który widział, że obił blok rywali - cieszył się tuż po spotkaniu rozgrywający polskiej reprezentacji Grzegorz Łomacz.

- Argentyna to bardzo dobry zespół, ale to my dzisiaj dyktowaliśmy warunki na boisku. Chłopaki z całej drużyny spisali się znakomicie. Takie zwycięstwo na pewno nas podbuduje - dodał zawodnik "Biało-czerwonych".

Reklama

- Coraz więcej kibiców tutaj w Rio wspiera nas i dopinguje. Ta nasza rosnąca popularność w Brazylii buduje morale. Jestem przekonany, że w kolejnych meczach będziemy grali coraz lepiej - zakończył reprezentant Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy