Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Dziś grają polscy piłkarze ręczni i siatkarze

Polscy piłkarze ręczni i siatkarze rozegrają dziś swoje trzecie mecze grupowe na igrzyskach w Rio. Szczypiorniści, którzy o 16.30 zmierzą się z Egiptem, znaleźli się pod ścianą. O wiele lepiej radzą sobie nasi siatkarze, którzy o 20 zagrają z Argentyną o awans do ćwierćfinału.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Egipt piłkarzy ręcznych

Polska - Egipt dla urządzeń mobilnych

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Argentyna siatkarzy

Polska - Argentyna dla urządzeń mobilnych

Reklama

Szczypiorniści zamykają tabelę

Kompletnie nie wyszły naszym piłkarzom ręcznym mecze z Brazylią i Niemcami, które zakończyły się porażkami podopiecznych Tałanta Dujszebajewa.

O 16.30 "Biało-czerwoni" zmierzą się z Egiptem, który w poprzedniej kolejce niespodziewanie pokonał Szwedów, a wcześniej uległ tylko jedną bramką Słowenii.

W sześciodrużynowej grupie Orły zajmują ostatnie miejsce i powinny dziś wygrać, jeśli chcą jeszcze liczyć się w walce o ćwierćfinał, a przeciwnik nie jest łatwy i błędnie uznawany jest za egzotycznego.

- Duża liczba zawodników Egiptu gra w Zamaleku, który jest zwycięzcą Ligi Mistrzów Afryki i co rokuje pokazuje bardzo dobre wyniki. Mieliśmy u siebie w turnieju kwalifikacyjnym problemy z Tunezją, którą oni pokonali dwiema bramkami - przestrzega przed hurraoptymizmem Dujszebajew.

Zobacz program, wyniki i tabele turnieju piłkarzy ręcznych!

Siatkarze o krok od ćwierćfinału

W zdecydowanie lepszych nastrojach po dwóch spotkaniach są nasi siatkarze, którzy rozbili 3:0 Egipt i wygrali 3:2 z Iranem. Ewentualne dzisiejsze zwycięstwo z Argentyną może zapewnić Orłom awans do ćwierćfinału.

Potem czeka Polaków jeszcze ciężki mecz z Rosją i spotkanie z Kubą na zakończenie rozgrywek grupowych.

Argentyna, dzisiejszy rywal "Biało-czerwonych", też rozpoczęła igrzyska od dwóch zwycięstw i w tabeli grupy B wyprzedza ekipę Stephane'a Antigi o punkt. Trudno więc spodziewać się dziś "spacerku" naszej drużyny.

Początek spotkania o 20.

Zobacz program, wyniki i tabele turnieju siatkarzy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL