Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Dujszebajew: Jeśli będziemy płakać to nie zdobędziemy medalu

– Oczywiście wszyscy jesteśmy rozczarowani, ale musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu, bo już za chwilę spotkanie o trzecie miejsce i to ono jest teraz najważniejsze. Jeśli będziemy dalej płakać, to na pewno nie mamy w nim szans – przestrzegł trener reprezentacji Polski, Tałant Dujszebajew.

- Oczywiście wszyscy jesteśmy rozczarowani, ale musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i niedługo spotkanie o trzecie miejsce. Jeśli będziemy dalej płakać, to na pewno nie mamy w nim szans - rozpoczął Kirgiz, który legitymuje się również hiszpańskim paszportem.

- Zobaczymy nagranie, przeanalizujemy spotkanie z Niemcami, które graliśmy w grupie i pomyślimy co trzeba zrobić - dodał Dujszebajew.

- Na początku dogrywki powtórzyła się sytuacja z pierwszych minut meczu. Ciężko jest gonić cały mecz, a pod koniec myślę, że mieliśmy za mało szczęścia. W dogrywce zabrakło nam Michała Jureckiego, zrobiliśmy błąd zmieniając Jurkiewicza za Gieraka, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy jak poważna jest kontuzja "Dzidzi" - podsumował selekcjoner Polaków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje