Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Radwańska z USA do Brazylii przez... Lizbonę

Podróż Agnieszki Radwańskiej do Rio de Janeiro nie jest ani łatwa, ani krótka. Polska tenisistka miała lecieć do miasta igrzysk z Nowego Jorku, ale ze względu na komplikacje musiała wybrać wariant z przesiadką w...Lizbonie.

- Leciał ktoś kiedyś z Nowego Jorku do Rio przez Lizbonę? Drugi dzień w podróży i końca nie widać - wpis takiej treści zamieszczono na koncie Radwańskiej na Facebooku. Do tego dołączono zdjęcie znudzonej krakowianki, która czeka na kolejny lot.

W ubiegłym tygodniu piąta rakieta świata brała udział w turnieju WTA w Montrealu. Z Kanady przeniosła się do Miami, a następnie do Nowego Jorku, skąd miała kontynuować podróż na trzeci start w igrzyskach. Jak podają media, z powodu trudnych warunków pogodowych nie zdążyła na kolejny lot. 

Reklama

Wolne bilety na samolot do Rio były dopiero w przyszłym tygodniu i dlatego 27-letnia zawodniczka musiała szukać alternatywy. Okazała się nią podróż przez Portugalię.

Olimpijski turniej tenisowy rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia.

W środowy wieczór Międzynarodowa Federacja Tenisowa podała rozstawienie w turnieju tenisowym, który rozpocznie się w sobotę. Radwańska wystąpi z numerem czwartym. "Jedynkami" będą liderzy światowych rankingów - Amerykanka Serena Williams i Serb Novak Djoković.

Poza krakowianką w singlu zaprezentują się także Magda Linette i Jerzy Janowicz. W grze podwójnej wystąpią Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania oraz Marcin Matkowski z Łukaszem Kubotem. Losowanie drabinek odbędzie się w czwartek o godz. 16 czasu polskiego. Do 9 sierpnia można zgłaszać pary do gry mieszanej.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL