Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Igrzyska w Rio. Polscy siatkarze wygrali sparing z Sada Cruzeiro

Polscy siatkarze wygrali w Belo Horizonte w meczu sparingowym z brazylijskim zespołem Sada Cruzeiro 3:1 (20:25, 25:23, 25:23, 25:12). Biało-czerwoni zrewanżowali się za sobotnią porażkę 2:3.

Terminarz siatkarzy w Rio - sprawdź!

Najskuteczniejszy w polskiej drużynie był Michał Kubiak - zdobył 20 punktów.

Polacy wystąpili w składzie: Grzegorz Łomacz, Piotr Nowakowski, Mateusz Bieniek, Dawid Konarski, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Paweł Zatorski (libero) oraz Bartosz Kurek, Fabian Drzyzga, Karol Kłos, Bartosz Bednorz.

Biało-czerwoni po spotkaniach z klubowymi mistrzami świata udają się już do Rio de Janeiro. Pierwszy mecz grupowy w igrzyskach - z Egiptem - rozegrają 7 sierpnia. Wcześniej ma jeszcze odbyć się sparing z mistrzami olimpijskim z Londynu Rosjanami.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama