Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 19 do 21 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

19.08 PIĄTEK

(22 FINAŁY)

BADMINTON

15.30 gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

16.30 gra pojedyncza kobiet, finał

17.30 gra podwójna mężczyzn, finał

BOKS

21.00 60 kg kobiety, finał

HOKEJ NA TRAWIE

17.00 kobiety, o brązowy medal

22.00 kobiety, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, finał

KOLARSTWO

20.00 BMX kobiety, finał

20.10 BMX mężczyźni, finał

LEKKOATLETYKA

13.00 chód 50 km mężczyzn, finał

19.30 chód 20 km kobiet, finał

1.30 tyczka kobiet, finał

Reklama

2.05 młot mężczyzn, finał

2.40 5000 m kobiet, finał

3.15 4x100 m kobiet, finał

3.35 4x100 mężczyzn, finał 

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

23.00 bieg ze strzelaniem kobiety, finał

PIŁKA NOŻNA

18.00 kobiety, o brązowy medal 

22.30 kobiety, finał

PIŁKA WODNA

18.00 kobiety, o brązowy medal 

22.50 kobiety, finał 

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, finał 

TAEKWONDO

2.00 67 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 80 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 67 kg kobiety, finał

3.15 80 kg mężczyźni, finał

ZAPASY

22.12 57 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal 

22.38 57 kg st. wolny mężczyźni, finał

23.07 74 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 74 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, półfinały

15.30 gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

16.30 gra pojedyncza kobiet, finał

17.30 gra podwójna mężczyzn, finał

BOKS

19.00 52 kg mężczyźni, półfinały

19.30 64 kg mężczyźni, półfinały

20.00 +91 kg mężczyźni, półfinały

20.30 75 kg mężczyźni, półfinały

21.00 60 kg kobiety, finał

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15.20 wielobój indywidualnie kobiet, eliminacje

GOLF, KOBIETY

12.30 3. runda

HOKEJ NA TRAWIE     

17.00 kobiety, o brązowy medal

22.00 kobiety, finał

JEŹDZIECTWO         

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K1 200 m mężczyźni, eliminacje

14.21 C2 1000 m mężczyźni, eliminacje

14.51 K4 1000 m mężczyźni, eliminacje

14.51 K4 500 m kobiety, eliminacje

15.07 K1 200 m mężczyźni, półfinały

15.21 C2 1000 m mężczyźni, półfinały

15.36 K4 1000 m mężczyźni, półfinały

15.36 K4 500 m kobiety, półfinały

KOLARSTWO, BMX

18.30 kobiety, półfinały

18.38 mężczyźni, półfinały

20.00 kobiety, finał

20.10 mężczyźni, finał

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

20.30 półfinał

00.00 półfinał

LEKKOATLETYKA

13.00 chód 50 km mężczyzn, finał

19.30 chód 20 km kobiet, finał

 1.30 tyczka kobiet, finał

 1.40 4x400 m kobiet, eliminacje

 2.05 młot mężczyzn, finał

 2.10 4x400 m mężczyzn, eliminacje

 2.40 5000 m kobiet, finał

 3.15 4x100 m kobiet, finał

 3.35 4x100 mężczyzn, finał

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, KOBIETY

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY      

18.00 o brązowy medal (Sao Paulo)

22.30 finał (Rio de Janeiro)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

20.30 półfinał

 1.30 półfinał

PIŁKA WODNA, KOBIETY

15.00 o 7. miejsce

18.00 o brązowy medal

19.10 o 5 miejsce

22.50 finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, finał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał

 3.15 półfinał

SKOKI DO WODY

21.00 wieża 10 m mężczyzn, eliminacje

TAEKWONDO

67 kg, kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

80 kg, mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

57 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.27 1/8 finału

16.34 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

74 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.47 1/8 finału

16.54 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

20.08 SOBOTA

(30 FINAŁÓW)

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

14.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

BOKS

19.00 51 kg kobiety, finał

19.15 56 kg mężczyźni, finał

20.00 75 kg mężczyźni, finał 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

20.20 wielobój indywidualnie kobiet, finał

GOLF

12.00 kobiety, runda finałowa

KAJAKARSTWO

14.07 K1 200 m mężczyzn, finał

14.14 C2 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 500 m kobiety, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

17.30 kobiety, finał

KOSZYKÓWKA

16.30 kobiety, o brązowy medal

20.30 kobiety, finał

LEKKOATLETYKA

1.30 wzwyż kobiet, finał

1.55 oszczep mężczyzn, finał

2.00 1500 m mężczyzn, finał

2.15 800 m kobiet, finał

2.30 5000 m mężczyzn, finał

3.00 4x400 m kobiet, finał

3.35 4x400 m mężczyzn, finał 

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

23.00 bieg ze strzelaniem mężczyźni, finał

PIŁKA NOŻNA

18.00 mężczyźni, o brązowy medal 

22.30 mężczyźni, finał

PIŁKA RĘCZNA

16.30 kobiety, o brązowy medal

20.30 kobiety, finał

PIŁKA WODNA

18.00 mężczyźni, o brązowy medal 

22.50 mężczyźni, finał

SIATKÓWKA

18.00 kobiety, o brązowy medal

3.15 kobiety, finał

SKOKI DO WODY

21.30 wieża 10 m mężczyźni, finał 

TAEKWONDO

2.00 +67 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 +80 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 +67 kg kobiety, finał

3.15 +80 kg mężczyźni, finał

TRIATHLON

16.00 kobiety, finał

ZAPASY

22.12 86 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal 

22.38 86 kg st. wolny mężczyźni, finał

23.07 125 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 125 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

14.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

BOKS                

19.00 51 kg kobiety, finał

19.15 56 kg mężczyźni, finał

20.00 75 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15.00 wielobój drużynowo kobiet, eliminacje

20.20 wielobój indywidualnie kobiet, finał

GOLF, KOBIETY

12.00 runda finałowa

KAJAKARSTWO         

14.00 K1 200 m mężczyzn, finał B

14.07 K1 200 m mężczyzn, finał

14.14 C2 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 500 m kobiety, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE   

17.30 kobiety, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY          

16.30 o brązowy medal

20.30 finał

LEKKOATLETYKA   

  1.30 wzwyż kobiet, finał

 1.55 oszczep mężczyzn, finał

 2.00 1500 m mężczyzn, finał

 2.15 800 m kobiet, finał

 2.30 5000 m mężczyzn, finał

 3.00 4x400 m kobiet, finał

 3.35 4x400 m mężczyzn, finał

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, MĘŻCZYŹNI

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI       

18.00 o brązowy medal (Belo Horizonte)

22.30 finał (Rio de Janeiro)

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

16.30 o brązowy medal

20.30 finał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI       

16.40 o 7. miejsce

18.00 o brązowy medal

21.30 o 5. miejsce

22.50 finał

SIATKÓWKA, KOBIETY          

18.00 o brązowy medal

 3.15 finał

SKOKI DO WODY       

16.00 wieża 10 m mężczyźni, półfinały

21.30 wieża 10 m mężczyźni, finał

TAEKWONDO

+67 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

+80 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

TRIATHLON           

16.00 kobiety, finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

86 kg, styl wolny

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

125 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

21.08 NIEDZIELA

00:15 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

(12 FINAŁÓW)

BOKS

19.00 75 kg kobiety, finał

19.15 52 kg mężczyźni, finał

20.00 81 kg mężczyźni, finał

20.15 +91 kg mężczyźni, finał 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

16.00 wielobój drużynowo kobiet, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

17.30 mężczyźni, finał

KOSZYKÓWKA

16.30 mężczyźni, o brązowy medal

20.45 mężczyźni, finał

LEKKOATLETYKA

14.30 maraton mężczyzn, finał

PIŁKA RĘCZNA

15.30 mężczyźni, o brązowy medal

19.00 mężczyźni, finał

SIATKÓWKA

14.30 mężczyźni, o brązowy medal

18.15 mężczyźni, finał

ZAPASY

18.45 65 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

19.05 65 kg st. wolny mężczyźni, finał

19.30 97 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

19.50 97 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

65 kg, styl wolny

13.30 eliminacje

13.55 1/8 finału

14.55 ćwierćfinały

15.35 półfinały

17.45 repasaże

18.45 o brązowy medal

19.05 finał

97 kg, styl wolny

13.40 eliminacje

14.15 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

15.55 półfinały

17.45 repasaże

19.30 o brązowy medal

19.50 finał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL