Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 17 i 18 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

17.08 ŚRODA

(16 FINAŁÓW)

BADMINTON

17.30 gra mieszana, finał

BOKS

21.30 69 kg mężczyźni, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody drużynowo, finał

LEKKOATLETYKA

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, finał

2.15 trójskok kobiet, finał

3.30 200 m kobiet, finał

3.55 100 m ppł, finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

3.00 kobiety, o brązowy medal

4.30 kobiety, finał 

TAEKWONDO

2.00 49 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 58 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 49 kg kobiety, finał

Reklama

3.15 58 kg mężczyźni, finał

TENIS STOŁOWY

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal

00.30 drużynowo mężczyźni, finał

ZAPASY

22.00 48 kg kobiety, o brązowy medal

22.16 48 kg kobiety, finał

22.40 58 kg kobiety, o brązowy medal

22.56 58 kg kobiety, finał

23.20 69 kg kobiety, o brązowy medal

23.36 69 kg kobiety, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 470er mężczyźni, wyścig medalowy

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON, MĘŻCZYŹNI

13.30 gra pojedyncza, ćwierćfinały

17.30 gra mieszana, finał

BOKS

19.00 60 kg kobiety, półfinały

19.30 75 kg kobiety, ćwierćfinały

20.30 52 kg mężczyźni, ćwierćfinały

21.30 69 kg mężczyźni, finał

GOLF, KOBIETY

12.30 1. runda

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

17.00 półfinał

22.00 półfinał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, eliminacje

15.00 skoki przez przeszkody drużynowo, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, eliminacje

14.16 C1 200 m mężczyzn, eliminacje

14.37 K2 200 m mężczyzn, eliminacje

14.51 K1 500 m kobiety, eliminacje

15.12 K2 1000 m mężczyzn, półfinały

15.20 C1 200 m mężczyzn, półfinały

15.34 K2 200 m mężczyzn, półfinały

15.48 K1 500 m kobiety, półfinały

KOLARSTWO, BMX

18.30 kobiety, eliminacje

19.34 mężczyźni, eliminacje

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

16.00 ćwierćfinał

19.30 ćwierćfinał

23.45 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 100 m

14.40 młot mężczyzn, eliminacje

15.05 5000 m mężczyzn, eliminacje

15.35 dziesięciobój, w dal

15.55 800 m kobiet, eliminacje

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, finał

17.15 dziesięciobój, kula

22.45 dziesięciobój, wzwyż

 1.30 oszczep mężczyzn, eliminacje

 1.45 100 m ppł, półfinały

 2.15 w dal kobiet, finał

 2.20 dziesięciobój, 400 m

 3.00 200 m mężczyzn, półfinały

 3.30 200 m kobiet, finał

 3.55 100 m ppł, finał

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał (Rio de Janeiro)

21.00 półfinał (Sao Paulo)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

15.00 ćwierćfinał

18.30 ćwierćfinał

22.00 ćwierćfinał

 1.30 ćwierćfinał

PIŁKA WODNA, KOBIETY

16.00 o miejsca 5-8

17.20 półfinał

20.10 o miejsca 5-8

21.30 półfinał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

15.00 ćwierćfinał

19.00 ćwierćfinał

23.00 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA  

 3.00 kobiety, o brązowy medal

 4.30 kobiety, finał 

SKOKI DO WODY

20.00 wieża 10 m kobiety, eliminacje

TAEKWONDO

49 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 49 kg, finał

58 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 58 kg, o brązowy medal

 3.15 58 kg, finał

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal 

00.30 drużynowo mężczyźni, finał                  

ZAPASY, KOBIETY

48 kg

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

58 kg

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.40 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

69 kg

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.56 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO         

18.00 470er mężczyźni, wyścig medalowy

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy

18.08 CZWARTEK

(23 FINAŁY)

BADMINTON

15.30 gra podwójna kobiet, o brązowy medal

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

17.30 gra podwójna kobiet, finał

BOKS

20.30 81 kg mężczyźni, finał

HOKEJ NA TRAWIE

17.00 mężczyźni, o brązowy medal

22.00 mężczyźni, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, finał

14.22 C1 200 m mężczyzn, finał

14.39 K2 200 m mężczyzn, finał

15.03 K1 500 m kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

17.00 400 m ppł mężczyzn, finał

1.30 kula mężczyzn, finał

2.10 oszczep kobiet, finał

2.45 dziesięciobój, 1500 m, finał

3.15 400 m ppł kobiet, finał

3.30 200 m mężczyzn, finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

3.00 mężczyźni, o brązowy medal

5.00 mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

21.00 wieża 10 m kobiet, finał 

TAEKWONDO

2.00 57 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 68 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 57 kg kobiety, finał

3.15 68 kg mężczyźni, finał

TRIATHLON

16.00 mężczyźni, finał

ZAPASY

22.00 53 kg kobiety, o brązowy medal 

22.16 53 kg kobiety, finał

22.40 63 kg kobiety, o brązowy medal

22.56 63 kg kobiety, finał

23.20 75 kg kobiety, o brązowy medal

23.36 75 kg kobiety, finał

ŻEGLARSTWO

17.55 49er kobiety, wyścig medalowy  

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza kobiet, półfinały

15.30 gra podwójna kobiet, o brązowy medal

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

17.30 gra podwójna kobiet, finał

BOKS

19.00 51 kg kobiety, półfinały

19.30 56 kg mężczyźni, półfinały

20.00 75 kg mężczyźni, półfinały

20.30 81 kg mężczyźni, finał

GOLF, KOBIETY

12.30 2. runda

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

17.00 o brązowy medal

22.00 finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, finał

14.08 C1 200 m mężczyzn, finał B

14.22 C1 200 m mężczyzn, finał

14.32 K2 200 m mężczyzn, finał B

14.39 K2 200 m mężczyzn, finał

14.56 K1 500 m kobiety, finał B

15.03 K1 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO, BMX

18.30 ćwierćfinały mężczyzn

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

20.00 półfinał

00.00 półfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 110 m ppł

14.55 kula mężczyzn, eliminacje

15.00 wzwyż kobiet, eliminacje

15.25 dziesięciobój, dysk

16.20 4x100 m kobiet, eliminacje

16.40 4x100 m mężczyzn, eliminacje

17.00 400 m ppł mężczyzn, finał

18.25 dziesięciobój, tyczka

23.35 dziesięciobój, oszczep

 1.30 kula mężczyzn, finał

 1.45 1500 m mężczyzn, półfinały

 2.10 oszczep kobiet, finał

 2.15 800 m kobiet, półfinały

 2.45 dziesięciobój, 1500 m, finał

 3.15 400 m ppł kobiet, finał

 3.30 200 m mężczyzn, finał

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

20.30 półfinał

21.30 półfinał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

16.00 o miejsca 5-8

17.20 półfinał

20.10 o miejsca 5-8

21.30 półfinał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, eliminacje

SIATKÓWKA, KOBIETY

18.00 półfinał

 3.15 półfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 3.00 mężczyźni, o brązowy medal

 5.00 mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

15.00 wieża 10 m kobiety, półfinały

21.00 wieża 10 m kobiet, finał

TAEKWONDO

57 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

68 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

TRIATHLON           

16.00 mężczyźni, finał

ZAPASY, KOBIETY

53 kg

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

63 kg

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

75 kg

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.32 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.53 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO          

17.55 49er kobiety, wyścig medalowy

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL