Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 15 i 16 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

15.08 PONIEDZIAŁEK

(17 FINAŁÓW)

BOKS

00.15 91 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 ćwiczenia na kółkach mężczyzn, finał

19.52 skoki mężczyzn, finał

20.42 ćwiczenia na równoważni kobiet, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 ujeżdżenie indywidualnie, finał

KOLARSTWO TOROWE

22.23 omnium mężczyzn, wyścig punktowy, finał

LEKKOATLETYKA

15.40 młot kobiet, finał

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, finał

1.35 tyczka mężczyzn, finał

3.25 800 m mężczyzn, finał 

3.45 400 m kobiet, finał

Reklama

PŁYWANIE

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 105 kg mężczyźni, finał

ZAPASY

22.12 85 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

22.38 85 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

23.07 130 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 130 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, wyścig medalowy

19.00 Laser Radial mężczyzn, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału

14.30 gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały

16.30 gra podwójna kobiet, ćwierćfinały

23.30 gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału

 2.30 gra mieszana, półfinały

BOKS

16.00 ćwierćfinały, 60 kg kobiety

16.30 1/8 finału, 52 kg mężczyźni

17.30 półfinały, 69 kg mężczyźni

17.45 ćwierćfinały, 75 kg mężczyźni

00.15 finał, 91 kg mężczyźni

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 ćwiczenia na kółkach mężczyzn, finał

19.52 skoki mężczyzn, finał

20.42 ćwiczenia na równoważni kobiet, finał

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

od 15.00 ćwierćfinały

JEŹDZIECTWO         

15.00 ujeżdżenie indywidualnie, finał

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, eliminacje

14.24 K2 500 m kobiet, eliminacje

14.38 K1 200 m kobiet, eliminacje

15.06 K1 1000 m mężczyzn, eliminacje

15.30 C1 1000 m mężczyzn, półfinały

15.46 K2 500 m kobiet, półfinały

16.00 K1 200 m kobiet, półfinały

16.14 K1 1000 m mężczyzn, półfinały

KOLARSTWO TOROWE

15.00 sprint kobiet, 1/8 finału

15.21 omnium mężczyzn, okrążenie ze startu lotnego

15.50 sprint kobiet, repasaże

15.59 omnium kobiet, scratch

21.00 omnium mężczyzn, sprint

21.26 sprint kobiet, o miejsca 9-12

21.30 omnium kobiet, wyścig indywidualny na dochodzenie

22.23 omnium mężczyzn, wyścig punktowy - finał

23.17 omnium kobiet, wyścig eliminacyjny

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Nigeria - Brazylia

00.00 Hiszpania - Argentyna

 3.30 Litwa - Chorwacja

LEKKOATLETYKA

14.30 trójskok mężczyzn, eliminacje

14.35 200 m kobiet, eliminacje

15.25 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje

15.40 młot kobiet, finał

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, finał

16.30 400 m ppł mężczyzn, eliminacje

 1.30 dysk kobiet, eliminacje

 1.35 tyczka mężczyzn, finał

 1.40 110 m ppł mężczyzn, eliminacje

 2.30 400 m ppł kobiet, eliminacje

 3.25 800 m mężczyzn, finał

 3.45 400 m kobiet, finał

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

19.40 Francja - Dania

00.50 Chorwacja - Tunezja

 2.50 Katar - Argentyna

Grupa B

14.30 Polska - Słowenia

16.30 Niemcy - Egipt

21.40 Szwecja - Brazylia

PIŁKA WODNA, KOBIETY

od 19.00 ćwierćfinały

PŁYWANIE           

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

16.00 duety, eliminacje

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 105 kg mężczyźni

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

16.35 USA - Meksyk

 1.30 Włochy - Kanada

 3.35 Brazylia - Francja

Grupa B

14.30 Argentyna - Egipt

20.00 Rosja - Iran

22.05 Polska - Kuba

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 mężczyźni, ćwierćfinały

SKOKI DO WODY

20.15 trampolina 3 m mężczyźni, eliminacje

TENIS STOŁOWY

20.00 drużynowo mężczyźni, półfinały

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

85 kg st. klasyczny mężczyzn

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.12 o brązowy medal

22.38 finał                  

130 kg st. klasyczny mężczyzn

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.24 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, wyścig medalowy

18.00 470er mężczyzn, 9. wyścig

18.00 49er mężczyzn, 7. wyścig

18.00 49er kobiet, 7. wyścig

18.10 470er kobiet, 9. wyścig

19.00 Laser Radial mężczyzn, wyścig medalowy

19.00 49er mężczyzn, 8. wyścig

19.00 49er kobiet, 8. wyścig

19.25 470er mężczyzn, 10. wyścig

19.35 470er kobiet, 10. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 9. wyścig

20.00 49er kobiet, 9. wyścig

16.08 WTOREK

(25 FINAŁÓW)

BADMINTON

2.30 gra mieszana, o brązowy medal

BOKS

00.15 60 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 ćwiczenia na poręczach mężczyzn, finał 

19.45 ćwiczenia wolne kobiet, finał

20.30 ćwiczenia na drążku mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO

14.08 C1 1000 m mężczyzn, finał 

14.47 K1 200 m kobiet, finał

14.54 K2 500 kobiet, finał

15.12 K1 1000 m mężczyzn, finał

KOLARSTWO TOROWE

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy 

22.44 sprint kobiet, o brązowy medal

sprint kobiet, finał

23.20 keirin mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

14.50 trójskok mężczyzn, finał 

16.20 dysk kobiet, finał

1.30 wzwyż mężczyzn, finał

3.30 1500 m kobiet, finał

3.45 110 m ppł, finał

PŁYWANIE

4.00 10 km na otwartym akwenie mężczyzn, finał 

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

19.00 duety, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 +105 kg mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

23.00 trampolina 3 m mężczyzn, finał 

TENIS STOŁOWY

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal

00.30 drużynowo kobiety, finał

ZAPASY

22.12 66 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

22.38 66 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

23.07 98 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 98 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

ŻEGLARSTWO 

17.55 Finn mężczyzn, wyścig medalowy 

18.55 Nacra 17 mikst, wyścig medalowy

-----------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra podwójna mężczyzn, półfinały

15.30 gra podwójna kobiet, półfinały

22.30 gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały

 2.30 gra mieszana, o brązowy medal

BOKS

16.00 51 kg kobiety, ćwierćfinały

16.30 56 kg mężczyźni, ćwierćfinały

17.00 64 kg mężczyźni, ćwierćfinały

17.30 81 kg mężczyźni, półfinały

17.45 +91 kg mężczyźni, ćwierćfinały

00.15 60 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 ćwiczenia na poręczach mężczyzn, finał

19.45 ćwiczenia wolne kobiet, finał

20.30 ćwiczenia na drążku mężczyzn, finał

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

17.00 półfinał

22.00 półfinał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo, eliminacje

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, finał B

14.08 C1 1000 m mężczyzn, finał

14.23 K2 500 m kobiet, finał B

14.40 K1 200 m kobiet, finał B

14.47 K1 200 m kobiet, finał

14.54 K2 500 kobiet, finał

15.04 K1 1000 m mężczyzn, finał B

15.12 K1 1000 m mężczyzn, finał

KOLARSTWO TOROWE

15.00 sprint kobiet, ćwierćfinały

15.18 keirin mężczyzn, eliminacje

15.57 omnium kobiet, okrążenie ze startu lotnego

16.25 keirin mężczyzn, repasaże

16.46 sprint kobiet, o miejsca 5-8

21.00 sprint kobiet, półfinały

21.10 omnium kobiet, sprint

21.46 keirin mężczyzn, półfinały

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy

22.44 sprint kobiet, o brązowy medal sprint kobiet, finał

23.14 keirin mężczyzn, finał B

23.20 keirin mężczyzn, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

16.00 ćwierćfinał

19.30 ćwierćfinał

23.45 ćwierćfinał

3.15 ćwierćfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 5000 m kobiet, eliminacje

14.45 tyczka kobiet, eliminacje

14.50 trójskok mężczyzn, finał

15.30 1500 m mężczyzn, eliminacje

16.05 100 m ppł kobiet, eliminacje

16.20 dysk kobiet, finał

16.50 200 m mężczyzn, eliminacje

 1.30 wzwyż mężczyzn, finał

 1.35 oszczep kobiet, eliminacje

 1.40 110 m ppł, półfinały

 2.05 w dal kobiet, eliminacje

 2.10 400 m ppł kobiet, półfinały

 2.35 400 m ppł mężczyzn, półfinały

 3.00 200 m kobiet, półfinały

 3.30 1500 m kobiet, finał

 3.45 110 m ppł, finał

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

18.00 półfinał (Rio de Janeiro)

21.00 półfinał (Belo Horizonte)

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

15.00 ćwierćfinał

18.30 ćwierćfinał

22.00 ćwierćfinał

 1.30 ćwierćfinał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

16.00 ćwierćfinały

20.10 ćwierćfinały

PŁYWANIE             

14.00 10 km na otwartym akwenie mężczyzn, finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

19.00 duety, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

20.30 +105 kg mężczyźni

SIATKÓWKA, KOBIETY

15.00 ćwierćfinał

19.00 ćwierćfinał

23.00 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 półfinały mężczyzn

 4.00 półfinały kobiet

SKOKI DO WODY

15.00 trampolina 3 m mężczyźni, półfinały

23.00 trampolina 3 m mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal

00.30 drużynowo kobiety, finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

66 kg st. klasyczny mężczyzn

15.00 eliminacje

15.27 1/8 finału

16.34 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

98 kg st. klasyczny mężczyzn

15.10 eliminacje

15.47 1/8 finału

16.54 ćwierćfinały

17.04 półfinały

21.24 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

ŻEGLARSTWO

17.55 Finn mężczyzn, wyścig medalowy

18.00 49er mężczyzn, 10. wyścig

18.55 Nacra 17 mikst, wyścig medalowy

19.00 49er mężczyzn, 11. wyścig

19.30 49er kobiet, 10. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 12. wyścig

20.30 49er kobiet, 11. wyścig

21.35 49er kobiet, 12. wyścig

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL