Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 11 - 21 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

11.08 CZWARTEK

(19 FINAŁÓW)

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.00 wielobój kobiet indywidualnie, finał

JUDO

21.40 kobiety 78 kg, o brązowy medal

22.00 kobiety 78 kg, finał

22.10 mężczyźni 100 kg, o brązowy medal

22.35 mężczyźni 100 kg, finał 

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

14.15 mężczyźni C2, finał

20.00 kobiety K1, finał

KOLARSTWO TOROWE

23.21 sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

sprint drużynowo mężczyzn, finał

ŁUCZNICTWO

21.27 indywidualnie kobiety, o brązowy medal

21.43 indywidualnie kobiety, finał

Reklama

PŁYWANIE

3.17 200 m st. klasycznym kobiet, finał

3.26 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał

4.01 200 m st. zmiennym mężczyzn, finał

4.18 100 m st. dowolnym kobiet, finał

RUGBY

23.30 o brązowy medal w turnieju mężczyzn

00.00 finał turnieju mężczyzn  

STRZELECTWO

17.00 karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał

SZERMIERKA

22.00 szpada drużynowo kobiet, o brązowy medal

23.30 szpada drużynowo kobiet, finał

TENIS STOŁOWY

1.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

2.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

WIOŚLARSTWO

13.30 dwójka bez sternika kobiet, półfinały

13.50 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinały

14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały

14.30 czwórka bez sternika mężczyzn, półfinały

14.50 ósemka mężczyzn, repasaże

15.00 ósemka kobiet, repasaże

15.12 czwórka podwójna mężczyzn, finał A

15.24 czwórka podwójna kobiet, finał A

15.44 czwórka bez sternika, finał A

16.04 dwójka podwójna kobiet, finał A

16.24 dwójka podwójna mężczyzn, finał A

16.44 czwórka wagi lekkiej mężczyzn, finał A

17.30 czwórka podwójna mężczyzn, finał B

17.40 dwójka bez sternika mężczyzn, finał B

17.50 dwójka podwójna kobiet, finał B

18.00 dwójka podwójna mężczyzn, finał B

18.10 czwórka wagi lekkiej mężczyzn, finał B

18.20 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinał C/D

18.40 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinał C/D

19.00 dwójka bez sterniczki kobiet, finał C

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

14.30 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

15.15 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn

16.00 mecze grupowe gry podwójnej kobiet

17.30 mecze grupowe gry mieszanej

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 56 kg

16.45 1. runda, 64 kg

17.30 1/8 finału, 69 kg

18.30 1/8 finału, 81 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA 

21.00 wielobój kobiet indywidualnie, finał

GOLF, MĘŻCZYŹNI

12.30 1. runda

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

22.00 Niemcy - Hiszpania

Grupa B

23.00 Australia - Argentyna

00.30 USA - Indie

 1.30 Japonia - Wielka Brytania

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

18.30 Hiszpania - Belgia

Grupa B

15.00 Holandia - Indie

16.00 Irlandia - Kanada

17.30 Argentyna - Niemcy

JEŹDZIECTWO

15.00 ujeżdżenie indywidualnie i drużynowo

JUDO

78 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

100 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

21.02 repasaże

21.20 półfinały

22.10 o brązowy medal

22.35 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE 

12.30 półfinały, C2 mężczyźni

14.15 finał, C2 mężczyźni

18.15 półfinały, K1 kobiety

20.00 finał, K1 kobiety

KOLARSTWO TOROWE

21.00 eliminacje, sprintu drużynowego mężczyzn

21.19 eliminacje, wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet

22.10 1. runda, sprintu drużynowego mężczyzn

22.23 eliminacje, wyścigu drużynowego na dochodzenie na 4 km mężczyzn

23.21 sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

sprint drużynowo mężczyzn, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.15 Białoruś - Turcja

20.30 Francja - Brazylia

22.45 Japonia - Australia

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Brazylia - Chorwacja

00.00 Nigeria - Hiszpania

 3.30 Litwa - Argentyna

ŁUCZNICTWO, KOBIETY INDYWIDUALNIE

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

20.55 półfinały

21.27 o trzecie miejsce

21.43 finał

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.30 Tunezja - Katar

19.40 Dania - Chorwacja

 2.50 Francja - Argentyna

Grupa B

16.30 Polska - Egipt

21.40 Brazylia - Niemcy

00.50 Słowenia - Szwecja

PIŁKA WODNA, KOBIETY

Grupa A

14.00 Rosja - Brazylia

15.20 Włochy - Australia

Grupa B

16.40 Chiny - USA

18.00 Hiszpania - Węgry

PŁYWANIE

18.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

18.22 800 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

19.25 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje

19.46 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje

 3.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały

 3.17 200 m st. klasycznym kobiet, finał

 3.26 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał

 3.35 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały

 4.01 200 m st. zmiennym mężczyzn, finał

 4.18 100 m st. dowolnym kobiet, finał

 4.34 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały

RUGBY, MĘŻCZYŹNI

17.30 o 11. miejsce

18.00 o 9. miejsce

18.30 o miejsca 5-8

19.00 o miejsca 5-8

19.30 półfinał

20.00 półfinał

22.30 o 7. miejsce

23.00 o 5. miejsce

23.30 mecz o brązowy medal

00.00 finał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

22.05 Kanada - Francja

 1.30 Włochy - Meksyk

 3.35 Brazylia - USA

Grupa B

14.30 Iran - Kuba

16.35 Rosja - Egipt

20.00 Polska - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

15.00 mecze grupowe kobiet i mężczyzn

      runda play-off mężczyzn

STRZELECTWO

karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet

14.00 eliminacje

17.00 finał

SZERMIERKA

szpada kobiet, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.30 ćwierćfinały

17.00 o miejsca 5-8

18.15 półfinały

19.30 o 7. miejsce

19.30 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.30 finał

TENIS

17.00 ćwierćfinały gry mieszanej

      półfinały gry podwójnej kobiet

      półfinały gry pojedynczej kobiet

      ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn

TENIS STOŁOWY

15.00 półfinały gry pojedynczej mężczyzn

 1.30 o brązowy medal gry pojedynczej mężczyzn

 2.30 finał gry pojedynczej mężczyzn

WIOŚLARSTWO

13.30 dwójka bez sternika mężczyzn, finał B

13.40 dwójka podwójna kobiet, finał B

13.50 dwójka podwójna mężczyzn, finał B

14.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, finał B

14.10 jedynki mężczyzn, półfinały

14.30 jedynki kobiet, półfinały

15.00 dwójka bez sternika mężczyzn, finał

15.20 dwójka podwójna kobiet, finał

15.40 dwójka podwójna mężczyzn, finał

16.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X mężczyzn, 7. wyścig

18.00 Finn mężczyzn, 5. wyścig

18.00 Nacra 17 mikst, 4. wyścig

18.00 470er kobiet, 3. wyścig

18.10 RS:X kobiet, 7. wyścig

18.10 470er mężczyzn, 3. wyścig

19.00 RS:X mężczyzn, 8. wyścig

19.00 Nacra 17 mikst, 5. wyścig

19.10 RS:X kobiet, 8. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 6. wyścig

19.25 470er kobiet, 4. wyścig

19.35 470er mężczyzn, 4. wyścig

20.00 RS:X mężczyzn, 9. wyścig

20.00 Nacra 17 mikst, 6. wyścig

20.10 RS:X kobiet, 9. wyścig

12.08 PIĄTEK

(24 FINAŁY)

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.03 trampolina kobiet indywidualnie, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 ujeżdżenie drużynowo, finał

JUDO

21.40 kobiety +78 kg, o brązowy medal

22.20 kobiety +78 kg, finał

21.40 mężczyźni +100 kg, o brązowy medal

22.20 mężczyźni +100 kg, finał

KOLARSTWO TOROWE

23.00 sprint drużynowo kobiet, o brązowy medal 

sprint drużynowo kobiet, finał

23.20 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, o brązowy medal

wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

16.10 10 000 m kobiet, finał

19.30 20 km chód mężczyzn, finał

3.00 kula kobiet, finał

ŁUCZNICTWO

21.27 indywidualnie mężczyzn, o brązowy medal

21.43 indywidualnie mężczyzn, finał

PŁYWANIE

3.03 200 m st. grzbietowym kobiet, finał

3.12 100 m st. motylkowym mężczyzn, finał

3.20 800 m st. dowolnym kobiet, finał

3.44 50 m st. dowolnym mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

20.30 75 kg kobiet

00.00 85 kg mężczyzn

STRZELECTWO

16.00 karabin małokalibrowy leżąc 50 m mężczyzn, finał

20.00 skeet kobiet, finał

SZERMIERKA

22.00 floret drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

23.30 floret drużynowo mężczyzn, finał

TENIS

17.00 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

gra podwójna mężczyzn, finał

WIOŚLARSTWO

15.00 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał

15.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał

15.40 dwójka bez sternika kobiet, finał

16.10 czwórka bez sternika mężczyzn, finał

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

14.30 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

15.15 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn

16.45 mecze grupowe gry podwójnej kobiet

17.30 mecze grupowe gry mieszanej

BOKS

16.00 1/8 finału, 51 kg kobiety

16.30 1/8 finału, 60 kg kobiety

17.00 półfinały, 49 kg mężczyźni

17.30 ćwierćfinały, 60 kg mężczyźni

18.00 1/8 finału, 75 kg mężczyźni

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 trampolina kobiet indywidualnie, eliminacje

21.03 trampolina kobiet indywidualnie, finał

GOLF

12.30 2. runda mężczyzn

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

15.00 Korea Płd. - Chiny

16.00 Nowa Zelandia - Holandia

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

17.30 Indie - Kanada

18.30 Niemcy - Holandia

00.30 Irlandia - Argentyna

Grupa A

22.00 Wielka Brytania - Hiszpania

23.00 Belgia - Nowa Zelandia

 1.30 Australia - Brazylia

JEŹDZIECTWO         

15.00 ujeżdżenie indywidualnie

15.00 ujeżdżenie drużynowo, finał

JUDO

+78 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.30 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.20 finał

+100 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.30 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.20 finał

KOLARSTWO TOROWE    

21.00 sprint drużynowo kobiet, eliminacje

21.14 sprint mężczyzn, eliminacje

21.52 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, 1. runda

22.17 sprint drużynowo kobiet, 1. runda

22.30 sprint mężczyzn, 2. runda

23.08 sprint mężczyzn, 1/8 finału

23.00 sprint drużynowo kobiet, o brązowy medal

      sprint drużynowo kobiet, finał

23.20 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, o brązowy medal

      wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa B

17.15 Serbia - Chiny

20.30 Kanada - USA

22.45 Hiszpania - Senegal

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

19.15 Chiny - Australia

00.00 USA - Serbia

 3.30 Francja - Wenezuela

LEKKOATLETYKA

14.30 dysk mężczyzn, eliminacje

14.35 siedmiobój, 100 m ppł

15.05 kula kobiet, eliminacje

15.10 800 m mężczyzn, eliminacje

15.50 siedmiobój, wzwyż

16.10 10 000 m kobiet, finał

16.55 100 m kobiet, eliminacje

19.30 20 km chód mężczyzn, finał

 1.30 1500 m kobiet, eliminacje

 1.35 siedmiobój, kula

 1.40 młot kobiet, eliminacje

 2.20 w dal mężczyzn, eliminacje

 3.00 kula kobiet, finał

 3.05 siedmiobój, 200 m

 3.40 100 m kobiet, eliminacje

ŁUCZNICTWO, MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

20.55 półfinały

21.27 o trzecie miejsce

21.43 finał

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

18.00 ćwierćfinał (Brasilia)

21.00 ćwierćfinał (Salvador)

00.00 ćwierćfinał (Sao Paulo)

 3.00 ćwierćfinał (Belo Horizonte)

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

Grupa A

14.30 Angola - Brazylia

19.40 Rumunia - Hiszpania

21.40 Czarnogóra - Norwegia

Grupa B

16.30 Szwecja - Holandia

00.50 Rosja - Argentyna

 2.50 Korea Płd. - Francja

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

14.00 Chorwacja - Włochy

15.20 Hiszpania - Francja

16.40 USA - Czarnogóra

Grupa A

00.30 Grecja - Brazylia

 1.50 Węgry - Japonia

 3.10 Serbia - Australia

PŁYWANIE

18.03 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

18.42 1500 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

19.57 4x100 m st. zmiennym kobiet, eliminacje

20.16 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje

 3.03 200 m st. grzbietowym kobiet, finał

 3.12 100 m st. motylkowym mężczyzn, finał

 3.20 800 m st. dowolnym kobiet, finał

 3.44 50 st. dowolnym mężczyzn, finał

 3.59 50 m st. dowolnym kobiet, półfinały

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

15.00 85 kg mężczyzn

17.30 75 kg kobiet

SIATKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

16.35 Argentyna - Kamerun

 1.30 Rosja - Japonia

 3.35 Brazylia - Korea Płd.

Grupa B

14.30 Chiny - Serbia

20.00 USA - Włochy

22.05 Holandia - Portoryko

SIATKÓWKA PLAŻOWA

15.00 runda play-off mężczyzn

      1/8 finału mężczyzn

      1/8 finału kobiet

SKOKI DO WODY

20.30 trampolina 3 m indywidualnie kobiet, eliminacje

STRZELECTWO         

14.00 karabin małokalibrowy leżąc 50 m mężczyzn, eliminacje

14.00 skeet kobiet, eliminacje

15.30 skeet mężczyzn, eliminacje

16.00 karabin małokalibrowy leżąc 50 m mężczyzn, finał

17.15 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 1. sesja eliminacyjna

20.00 skeet kobiet, finał

SZERMIERKA

floret mężczyzn, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.30 ćwierćfinały

17.00 o miejsca 5-8

18.15 półfinały

19.30 o 7. miejsce

19.30 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.30 finał

TENIS

17.00 gra mieszana, półfinały

      gra pojedyncza mężczyzn, półfinały

      gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

      gra podwójna mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału

00.30 drużynowo mężczyzn, 1/8 finału

WIOŚLARSTWO

13.40 jedynki kobiet, finał F

13.50 jedynki mężczyźni, finał E

14.00 jedynki kobiet, finał E

14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał B

14.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał B

14.30 dwójka bez sternika kobiet, finał B

14.40 czwórka bez sternika mężczyzn, finał B

15.00 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał

15.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał

15.40 dwójka bez sternika kobiet, finał

16.10 czwórka bez sternika mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, 7. wyścig

18.00 RS:X kobiet, 10. wyścig

18.00 470er mężczyzn, 5. wyścig

18.00 49er mężczyzn, 1. wyścig

18.00 49er kobiet, 1. wyścig

18.10 Laser mężczyzn, 7. wyścig

18.10 RS:X mężczyzn, 10. wyścig

18.10 470er kobiet, 5. wyścig

19.00 RS:X kobiet, 11. wyścig

19.00 49er mężczyzn, 2. wyścig

19.00 49er kobiet, 2. wyścig

19.10 RS:X mężczyzn, 11. wyścig

19.25 Laser Radial kobiet, 8. wyścig

19.25 470er mężczyzn, 6. wyścig

19.35 Laser mężczyzn, 8. wyścig

19.35 470er kobiet, 6. wyścig

20.00 RS:X kobiet, 12. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 3. wyścig

20.00 49er kobiet, 3. wyścig

20.10 RS:X mężczyzn, 12. wyścig

13.08 SOBOTA

(21 FINAŁÓW)

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.03 trampolina mężczyzn indywidualnie, finał

KOLARSTWO TOROWE

21.53 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal

wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

22.33 keirin kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

15.50 dysk mężczyzn, finał

1.50 w dal mężczyzn, finał

2.25 10 000 m mężczyzn, finał

3.35 100 m kobiet, finał

3.53 siedmiobój 800 m, finał

PŁYWANIE

3.03 50 m st. dowolnym kobiet, finał

3.11 1500 m st. dowolnym mężczyzn, finał

3.49 4x100 m st. zmiennym kobiet, finał

4.04 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 94 kg mężczyzn, finał 

STRZELECTWO

17.30 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, finał

20.00 skeet mężczyzn, finał

SZERMIERKA

22.00 szabla drużynowo kobiet, o brązowy medal

23.15 szabla drużynowo kobiet, finał

TENIS

17.00 gra mieszana, o brązowy medal

gra podwójna kobiet, o brązowy medal

gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

gra pojedyncza kobiet, finał

gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

WIOŚLARSTWO

15.00 jedynki mężczyzn, finał

15.20 jedynki kobiet, finał

15.40 ósemka kobiet, finał

16.00 ósemka mężczyzn, finał

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

13.50 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

14.40 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn

16.20 mecze grupowe gry podwójnej kobiet

17.10 mecze grupowe gry mieszanej

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 52 kg

17.15 ćwierćfinały, 69 kg

17.45 półfinały, 91 kg

18.00 1/8 finału, +91 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 trampolina mężczyzn indywidualnie, eliminacje

21.03 trampolina mężczyzn indywidualnie, finał

GOLF

12.30 3. runda mężczyźni

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

17.30 Holandia - Niemcy

22.00 Korea Płd. - Hiszpania

 1.30 Chiny - Nowa Zelandia

Grupa B

15.00 Argentyna - Indie

23.00 Wielka Brytania - USA

00.30 Australia - Japonia

KOLARSTWO TOROWE

15.00 keirin kobiet, 1. runda

15.23 sprint mężczyzn, 1/8 finału

15.44 keirin kobiet, repasaże

16.07 sprint mężczyzn, repasaże

16.17 wyścig indywidualny na dochodzenie na 4 km kobiet, 1. runda

21.00 sprint mężczyzn, ćwierćfinały

21.18 sprint mężczyzn, o miejsca 9-12

21.22 keirin kobiet, 2. runda

21.53 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal

      wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

22.27 keirin kobiet, finał B

22.41 sprint mężczyzn, półfinały

23.17 sprint mężczyzn, o miejsca 5-8

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.15 Australia - Białoruś

20.30 Turcja - Brazylia

22.45 Japonia - Francja

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Argentyna - Brazylia

00.00 Hiszpania - Litwa

 3.30 Chorwacja - Nigeria

LEKKOATLETYKA

14.30 100 m mężczyzn, preeliminacje

14.40 trójskok kobiet, eliminacje

15.05 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje

15.50 dysk mężczyzn, finał

16.00 400 m kobiet, eliminacje

16.45 siedmiobój, w dal

17.00 100 m mężczyzn, eliminacje

 1.00 siedmiobój, oszczep

 1.20 tyczka mężczyzn, eliminacje

 1.30 400 m mężczyzn, eliminacje

 1.50 w dal mężczyzn, finał

 2.00 100 m kobiet, półfinały

 2.05 400 m mężczyzn, półfinały

 2.25 10 000 m mężczyzn, finał

 3.05 800 m mężczyzn, półfinały

 3.35 100 m kobiet, finał

 3.53 siedmiobój, 800 m finał

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

18.00 ćwierćfinał (Brasilia)

21.00 ćwierćfinał (Salvador)

00.00 ćwierćfinał (Belo Horizonte)

 3.00 ćwierćfinał (Sao Paulo)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

16.30 Chorwacja - Francja

19.40 Dania - Katar

 2.50 Argentyna - Tunezja

Grupa B

14.30 Słowenia - Niemcy

21.40 Egipt - Brazylia

00.50 Szwecja - Polska

PIŁKA WODNA, KOBIETY

Grupa A

15.20 Rosja - Włochy

16.40 Australia - Brazylia

Grupa B

14.00 Chiny - Hiszpania

18.00 Węgry - USA

PŁYWANIE            

 3.03 50 m st. dowolnym kobiet, finał

 3.11 1500 m st. dowolnym mężczyzn, finał

 3.49 4x100 m st. zmiennym kobiet, finał

 4.04 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 94 kg mężczyzn

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

22.05 USA - Francja

 1.30 Kanada - Meksyk

 3.35 Brazylia - Włochy

Grupa B

14.30 Iran - Egipt

16.35 Argentyna - Kuba

20.00 Polska - Rosja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

16.00 1/8 finału mężczyzn      1/8 finału kobiet

SKOKI DO WODY

21.00 trampolina 3 m indywidualnie kobiet, półfinały

STRZELECTWO

14.00 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 2. sesja eliminacyjna

14.30 skeet mężczyzn, eliminacje

17.30 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, finał

20.00 skeet mężczyzn, finał

SZERMIERKA

szabla kobiet, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

16.30 o miejsca 5-8

17.30 półfinały

18.45 o 7. miejsce

18.45 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.15 finał

TENIS              

17.00 gra mieszana, o brązowy medal (Centrum Olimpijskie)

      gra podwójna kobiet, o brązowy medal

      gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

      gra pojedyncza kobiet, finał

      gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału

WIOŚLARSTWO

13.50 jedynki mężczyzn, finał D

14.00 jedynki kobiet, finał D

14.10 jedynki mężczyzn, finał C

14.20 jedynki kobiet, finał C

14.30 jedynki mężczyzn, finał B

14.40 jedynki kobiet, finał B

15.00 jedynki mężczyzn, finał

15.20 jedynki kobiet, finał

15.40 ósemka kobieta, finał

16.00 ósemka mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser mężczyzn, 9. wyścig

18.00 Finn mężczyzn, 7. wyścig

18.00 Nacra 17 mikst, 7. wyścig

18.00 49er mężczyzn, 4. wyścig

18.00 49er kobiet, 4. wyścig

18.10 Laser Radial kobiet, 9. wyścig

19.00 Nacra 17 mikst, 8. wyścig

19.00 49er mężczyzn, 5. wyścig

19.00 49er kobiet, 5. wyścig

19.25 Laser mężczyzn, 10. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 8. wyścig

19.35 Laser Radial kobiet, 10. wyścig

20.00 Nacra 17 mikst, 9. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 6. wyścig

20.00 49er kobiet, 6. wyścig

14.08 NIEDZIELA

(22 FINAŁY)

BOKS

19.15 49 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 ćwiczenia wolne mężczyzn, finał

19.44 skoki kobiety, finał

20.29 ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn, finał

21.14 ćwiczenia na poręczach kobiet, finał

GOLF

12.00 finałowa runda, mężczyźni

KOLARSTWO TOROWE

22.04 sprint mężczyzn, o brązowy medal

sprint mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

14.30 maraton kobiet, finał

1.55 trójskok kobiet, finał                        

3.00 400 m mężczyzn, finał

3.25 100 m mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 +75 kg kobiety, finał 

SKOKI DO WODY

21.00 trampolina 3 m kobiety, finał

STRZELECTWO

18.00 karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, finał

SZERMIERKA

22.00 szpada drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

23.30 szpada drużynowo mężczyzn, finał

TENIS

17.00 gra mieszana, finał

gra podwójna kobiet, finał

gra pojedyncza mężczyzn, finał

ZAPASY

22.12 59 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

22.38 59 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

23.07 75 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 75 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X mężczyzn, wyścig medalowy

19.00 RS:X kobiet, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

16.00 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

 1.20 gra mieszana, ćwierćfinały

BOKS

16.00 1/8 finału, 75 kg kobiety

16.30 1/8 finału, 56 kg mężczyźni

17.30 półfinały, 60 kg mężczyźni

17.45 1/8 finału, 64 kg mężczyźni

18.45 ćwierćfinały, 81 kg mężczyźni

19.15 49 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 ćwiczenia wolne mężczyzn, finał

19.44 skoki kobiety, finał

20.29 ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn, finał

21.14 ćwiczenia na poręczach kobiet, finał

GOLF  

12.00 finałowa runda, mężczyźni

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

od 15.00 ćwierćfinały

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody, eliminacje

KOLARSTWO TOROWE

21.00 sprint kobiet, 1. runda

21.40 omnium mężczyzn, scratch

22.04 sprint mężczyzn, o brązowy medal

      sprint mężczyzn, finał

22.12 sprint kobiet, 2. runda

22.50 omnium mężczyzn, jazda na dochodzenie

23.51 sprint kobiet, repasaże

00.42 omnium mężczyzn, wyścig eliminacyjny

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa B

17.15 Chiny - USA

20.30 Senegal - Serbia

22.45 Hiszpania - Kanada

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

19.15 USA - Francja

00.00 Australia - Wenezuela

 3.30 Serbia - Chiny

LEKKOATLETYKA

14.30 maraton kobiet, finał

 1.30 wzwyż mężczyzn, eliminacje

 1.35 400 m kobiet, półfinały

 1.55 trójskok kobiet, finał

 2.00 100 m mężczyzn, półfinały

 2.30 1500 m kobiet, półfinały

 3.00 400 m mężczyzn, finał

 3.25 100 m mężczyzn, finał

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

Grupa A

14.30 Czarnogóra - Brazylia

21.40 Norwegia - Rumunia

00.50 Hiszpania - Angola

Grupa B

16.30 Szwecja - Francja

19.40 Holandia - Rosja

 2.50 Argentyna - Korea Płd.

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

17.50 Australia - Grecja

19.10 Serbia - Japonia

 1.50 Brazylia - Węgry

Grupa B

20.30 USA - Włochy

21.50 Francja - Chorwacja

00.30 Czarnogóra - Hiszpania

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

16.00 duety, eliminacje

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

19.00 +75 kg kobiety

SIATKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

16.35 Korea Płd. - Kamerun

 1.30 Japonia - Argentyna

 3.35 Brazylia - Rosja

Grupa B

14.30 Serbia - Holandia

20.00 Włochy - Portoryko

22.05 USA - Chiny

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 ćwierćfinały kobiet

SKOKI DO WODY       

21.00 trampolina 3 m kobiety, finał

STRZELECTWO

karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn

14.00 eliminacje

18.00 finał

SZERMIERKA

szpada mężczyzn, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.30 ćwierćfinały

17.00 o miejsca 5-8

18.15 półfinały

19.30 o 7. miejsce

19.30 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.30 finał

TENIS               

17.00 gra mieszana, finał

      gra podwójna kobiet, finał

      gra pojedyncza mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo mężczyzn, ćwierćfinały00.30 drużynowo kobiety, półfinały

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

59 kg st. klasyczny mężczyzn

15.00 eliminacje

15.27 1/8 finału

16.34 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.12 o brązowy medal

22.38 finał                  

75 kg st. klasyczny mężczyzn

15.10 eliminacje

15.47 1/8 finału

16.54 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.24 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X mężczyzn, wyścig medalowy

18.00 Finn mężczyzn, 9. wyścig

18.00 Nacra 17 mikst, 10. wyścig

18.00 470er kobiet, 7. wyścig

18.10 470er mężczyzn, 7. wyścig

19.00 RS:X kobiet, wyścig medalowy

19.00 Nacra 17 mikst, 11. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 10. wyścig

19.25 470er kobiet, 8. wyścig

19.35 470er mężczyzn, 8. wyścig

20.00 Nacra 17 mikst, 12. wyścig

15.08 PONIEDZIAŁEK

(17 FINAŁÓW)

BOKS

00.15 91 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 ćwiczenia na kółkach mężczyzn, finał

19.52 skoki mężczyzn, finał

20.42 ćwiczenia na równoważni kobiet, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 ujeżdżenie indywidualnie, finał

KOLARSTWO TOROWE

22.23 omnium mężczyzn, wyścig punktowy, finał

LEKKOATLETYKA

15.40 młot kobiet, finał

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, finał

1.35 tyczka mężczyzn, finał

3.25 800 m mężczyzn, finał 

3.45 400 m kobiet, finał

PŁYWANIE

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 105 kg mężczyźni, finał

ZAPASY

22.12 85 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

22.38 85 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

23.07 130 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 130 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, wyścig medalowy

19.00 Laser Radial mężczyzn, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału

14.30 gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały

16.30 gra podwójna kobiet, ćwierćfinały

23.30 gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału

 2.30 gra mieszana, półfinały

BOKS

16.00 ćwierćfinały, 60 kg kobiety

16.30 1/8 finału, 52 kg mężczyźni

17.30 półfinały, 69 kg mężczyźni

17.45 ćwierćfinały, 75 kg mężczyźni

00.15 finał, 91 kg mężczyźni

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 ćwiczenia na kółkach mężczyzn, finał

19.52 skoki mężczyzn, finał

20.42 ćwiczenia na równoważni kobiet, finał

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

od 15.00 ćwierćfinały

JEŹDZIECTWO         

15.00 ujeżdżenie indywidualnie, finał

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, eliminacje

14.24 K2 500 m kobiet, eliminacje

14.38 K1 200 m kobiet, eliminacje

15.06 K1 1000 m mężczyzn, eliminacje

15.30 C1 1000 m mężczyzn, półfinały

15.46 K2 500 m kobiet, półfinały

16.00 K1 200 m kobiet, półfinały

16.14 K1 1000 m mężczyzn, półfinały

KOLARSTWO TOROWE

15.00 sprint kobiet, 1/8 finału

15.21 omnium mężczyzn, okrążenie ze startu lotnego

15.50 sprint kobiet, repasaże

15.59 omnium kobiet, scratch

21.00 omnium mężczyzn, sprint

21.26 sprint kobiet, o miejsca 9-12

21.30 omnium kobiet, wyścig indywidualny na dochodzenie

22.23 omnium mężczyzn, wyścig punktowy - finał

23.17 omnium kobiet, wyścig eliminacyjny

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Nigeria - Brazylia

00.00 Hiszpania - Argentyna

 3.30 Litwa - Chorwacja

LEKKOATLETYKA

14.30 trójskok mężczyzn, eliminacje

14.35 200 m kobiet, eliminacje

15.25 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje

15.40 młot kobiet, finał

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, finał

16.30 400 m ppł mężczyzn, eliminacje

 1.30 dysk kobiet, eliminacje

 1.35 tyczka mężczyzn, finał

 1.40 110 m ppł mężczyzn, eliminacje

 2.30 400 m ppł kobiet, eliminacje

 3.25 800 m mężczyzn, finał

 3.45 400 m kobiet, finał

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

19.40 Francja - Dania

00.50 Chorwacja - Tunezja

 2.50 Katar - Argentyna

Grupa B

14.30 Polska - Słowenia

16.30 Niemcy - Egipt

21.40 Szwecja - Brazylia

PIŁKA WODNA, KOBIETY

od 19.00 ćwierćfinały

PŁYWANIE           

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

16.00 duety, eliminacje

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 105 kg mężczyźni

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

16.35 USA - Meksyk

 1.30 Włochy - Kanada

 3.35 Brazylia - Francja

Grupa B

14.30 Argentyna - Egipt

20.00 Rosja - Iran

22.05 Polska - Kuba

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 mężczyźni, ćwierćfinały

SKOKI DO WODY

20.15 trampolina 3 m mężczyźni, eliminacje

TENIS STOŁOWY

20.00 drużynowo mężczyźni, półfinały

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

85 kg st. klasyczny mężczyzn

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.12 o brązowy medal

22.38 finał                  

130 kg st. klasyczny mężczyzn

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.24 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, wyścig medalowy

18.00 470er mężczyzn, 9. wyścig

18.00 49er mężczyzn, 7. wyścig

18.00 49er kobiet, 7. wyścig

18.10 470er kobiet, 9. wyścig

19.00 Laser Radial mężczyzn, wyścig medalowy

19.00 49er mężczyzn, 8. wyścig

19.00 49er kobiet, 8. wyścig

19.25 470er mężczyzn, 10. wyścig

19.35 470er kobiet, 10. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 9. wyścig

20.00 49er kobiet, 9. wyścig

16.08 WTOREK

(25 FINAŁÓW)

BADMINTON

2.30 gra mieszana, o brązowy medal

BOKS

00.15 60 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 ćwiczenia na poręczach mężczyzn, finał 

19.45 ćwiczenia wolne kobiet, finał

20.30 ćwiczenia na drążku mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO

14.08 C1 1000 m mężczyzn, finał 

14.47 K1 200 m kobiet, finał

14.54 K2 500 kobiet, finał

15.12 K1 1000 m mężczyzn, finał

KOLARSTWO TOROWE

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy 

22.44 sprint kobiet, o brązowy medal

sprint kobiet, finał

23.20 keirin mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

14.50 trójskok mężczyzn, finał 

16.20 dysk kobiet, finał

1.30 wzwyż mężczyzn, finał

3.30 1500 m kobiet, finał

3.45 110 m ppł, finał

PŁYWANIE

4.00 10 km na otwartym akwenie mężczyzn, finał 

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

19.00 duety, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 +105 kg mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

23.00 trampolina 3 m mężczyzn, finał 

TENIS STOŁOWY

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal

00.30 drużynowo kobiety, finał

ZAPASY

22.12 66 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

22.38 66 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

23.07 98 kg st. klasyczny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 98 kg st. klasyczny mężczyźni, finał

ŻEGLARSTWO 

17.55 Finn mężczyzn, wyścig medalowy 

18.55 Nacra 17 mikst, wyścig medalowy

-----------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra podwójna mężczyzn, półfinały

15.30 gra podwójna kobiet, półfinały

22.30 gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały

 2.30 gra mieszana, o brązowy medal

BOKS

16.00 51 kg kobiety, ćwierćfinały

16.30 56 kg mężczyźni, ćwierćfinały

17.00 64 kg mężczyźni, ćwierćfinały

17.30 81 kg mężczyźni, półfinały

17.45 +91 kg mężczyźni, ćwierćfinały

00.15 60 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA 

19.00 ćwiczenia na poręczach mężczyzn, finał

19.45 ćwiczenia wolne kobiet, finał

20.30 ćwiczenia na drążku mężczyzn, finał

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

17.00 półfinał

22.00 półfinał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie i drużynowo, eliminacje

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, finał B

14.08 C1 1000 m mężczyzn, finał

14.23 K2 500 m kobiet, finał B

14.40 K1 200 m kobiet, finał B

14.47 K1 200 m kobiet, finał

14.54 K2 500 kobiet, finał

15.04 K1 1000 m mężczyzn, finał B

15.12 K1 1000 m mężczyzn, finał

KOLARSTWO TOROWE

15.00 sprint kobiet, ćwierćfinały

15.18 keirin mężczyzn, eliminacje

15.57 omnium kobiet, okrążenie ze startu lotnego

16.25 keirin mężczyzn, repasaże

16.46 sprint kobiet, o miejsca 5-8

21.00 sprint kobiet, półfinały

21.10 omnium kobiet, sprint

21.46 keirin mężczyzn, półfinały

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy

22.44 sprint kobiet, o brązowy medal sprint kobiet, finał

23.14 keirin mężczyzn, finał B

23.20 keirin mężczyzn, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

16.00 ćwierćfinał

19.30 ćwierćfinał

23.45 ćwierćfinał

3.15 ćwierćfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 5000 m kobiet, eliminacje

14.45 tyczka kobiet, eliminacje

14.50 trójskok mężczyzn, finał

15.30 1500 m mężczyzn, eliminacje

16.05 100 m ppł kobiet, eliminacje

16.20 dysk kobiet, finał

16.50 200 m mężczyzn, eliminacje

 1.30 wzwyż mężczyzn, finał

 1.35 oszczep kobiet, eliminacje

 1.40 110 m ppł, półfinały

 2.05 w dal kobiet, eliminacje

 2.10 400 m ppł kobiet, półfinały

 2.35 400 m ppł mężczyzn, półfinały

 3.00 200 m kobiet, półfinały

 3.30 1500 m kobiet, finał

 3.45 110 m ppł, finał

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

18.00 półfinał (Rio de Janeiro)

21.00 półfinał (Belo Horizonte)

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

15.00 ćwierćfinał

18.30 ćwierćfinał

22.00 ćwierćfinał

 1.30 ćwierćfinał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

16.00 ćwierćfinały

20.10 ćwierćfinały

PŁYWANIE             

14.00 10 km na otwartym akwenie mężczyzn, finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

19.00 duety, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

20.30 +105 kg mężczyźni

SIATKÓWKA, KOBIETY

15.00 ćwierćfinał

19.00 ćwierćfinał

23.00 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 półfinały mężczyzn

 4.00 półfinały kobiet

SKOKI DO WODY

15.00 trampolina 3 m mężczyźni, półfinały

23.00 trampolina 3 m mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal

00.30 drużynowo kobiety, finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

66 kg st. klasyczny mężczyzn

15.00 eliminacje

15.27 1/8 finału

16.34 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

98 kg st. klasyczny mężczyzn

15.10 eliminacje

15.47 1/8 finału

16.54 ćwierćfinały

17.04 półfinały

21.24 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

ŻEGLARSTWO

17.55 Finn mężczyzn, wyścig medalowy

18.00 49er mężczyzn, 10. wyścig

18.55 Nacra 17 mikst, wyścig medalowy

19.00 49er mężczyzn, 11. wyścig

19.30 49er kobiet, 10. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 12. wyścig

20.30 49er kobiet, 11. wyścig

21.35 49er kobiet, 12. wyścig

17.08 ŚRODA

(16 FINAŁÓW)

BADMINTON

17.30 gra mieszana, finał

BOKS

21.30 69 kg mężczyźni, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody drużynowo, finał

LEKKOATLETYKA

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, finał

2.15 trójskok kobiet, finał

3.30 200 m kobiet, finał

3.55 100 m ppł, finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

3.00 kobiety, o brązowy medal

4.30 kobiety, finał 

TAEKWONDO

2.00 49 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 58 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 49 kg kobiety, finał

3.15 58 kg mężczyźni, finał

TENIS STOŁOWY

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal

00.30 drużynowo mężczyźni, finał

ZAPASY

22.00 48 kg kobiety, o brązowy medal

22.16 48 kg kobiety, finał

22.40 58 kg kobiety, o brązowy medal

22.56 58 kg kobiety, finał

23.20 69 kg kobiety, o brązowy medal

23.36 69 kg kobiety, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 470er mężczyźni, wyścig medalowy

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON, MĘŻCZYŹNI

13.30 gra pojedyncza, ćwierćfinały

17.30 gra mieszana, finał

BOKS

19.00 60 kg kobiety, półfinały

19.30 75 kg kobiety, ćwierćfinały

20.30 52 kg mężczyźni, ćwierćfinały

21.30 69 kg mężczyźni, finał

GOLF, KOBIETY

12.30 1. runda

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

17.00 półfinał

22.00 półfinał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, eliminacje

15.00 skoki przez przeszkody drużynowo, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, eliminacje

14.16 C1 200 m mężczyzn, eliminacje

14.37 K2 200 m mężczyzn, eliminacje

14.51 K1 500 m kobiety, eliminacje

15.12 K2 1000 m mężczyzn, półfinały

15.20 C1 200 m mężczyzn, półfinały

15.34 K2 200 m mężczyzn, półfinały

15.48 K1 500 m kobiety, półfinały

KOLARSTWO, BMX

18.30 kobiety, eliminacje

19.34 mężczyźni, eliminacje

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

16.00 ćwierćfinał

19.30 ćwierćfinał

23.45 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 100 m

14.40 młot mężczyzn, eliminacje

15.05 5000 m mężczyzn, eliminacje

15.35 dziesięciobój, w dal

15.55 800 m kobiet, eliminacje

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, finał

17.15 dziesięciobój, kula

22.45 dziesięciobój, wzwyż

 1.30 oszczep mężczyzn, eliminacje

 1.45 100 m ppł, półfinały

 2.15 w dal kobiet, finał

 2.20 dziesięciobój, 400 m

 3.00 200 m mężczyzn, półfinały

 3.30 200 m kobiet, finał

 3.55 100 m ppł, finał

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał (Rio de Janeiro)

21.00 półfinał (Sao Paulo)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

15.00 ćwierćfinał

18.30 ćwierćfinał

22.00 ćwierćfinał

 1.30 ćwierćfinał

PIŁKA WODNA, KOBIETY

16.00 o miejsca 5-8

17.20 półfinał

20.10 o miejsca 5-8

21.30 półfinał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

15.00 ćwierćfinał

19.00 ćwierćfinał

23.00 ćwierćfinał

 3.15 ćwierćfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA  

 3.00 kobiety, o brązowy medal

 4.30 kobiety, finał 

SKOKI DO WODY

20.00 wieża 10 m kobiety, eliminacje

TAEKWONDO

49 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 49 kg, finał

58 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 58 kg, o brązowy medal

 3.15 58 kg, finał

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal 

00.30 drużynowo mężczyźni, finał                  

ZAPASY, KOBIETY

48 kg

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

58 kg

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.40 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

69 kg

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.56 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO         

18.00 470er mężczyźni, wyścig medalowy

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy

18.08 CZWARTEK

(23 FINAŁY)

BADMINTON

15.30 gra podwójna kobiet, o brązowy medal

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

17.30 gra podwójna kobiet, finał

BOKS

20.30 81 kg mężczyźni, finał

HOKEJ NA TRAWIE

17.00 mężczyźni, o brązowy medal

22.00 mężczyźni, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, finał

14.22 C1 200 m mężczyzn, finał

14.39 K2 200 m mężczyzn, finał

15.03 K1 500 m kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

17.00 400 m ppł mężczyzn, finał

1.30 kula mężczyzn, finał

2.10 oszczep kobiet, finał

2.45 dziesięciobój, 1500 m, finał

3.15 400 m ppł kobiet, finał

3.30 200 m mężczyzn, finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

3.00 mężczyźni, o brązowy medal

5.00 mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

21.00 wieża 10 m kobiet, finał 

TAEKWONDO

2.00 57 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 68 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 57 kg kobiety, finał

3.15 68 kg mężczyźni, finał

TRIATHLON

16.00 mężczyźni, finał

ZAPASY

22.00 53 kg kobiety, o brązowy medal 

22.16 53 kg kobiety, finał

22.40 63 kg kobiety, o brązowy medal

22.56 63 kg kobiety, finał

23.20 75 kg kobiety, o brązowy medal

23.36 75 kg kobiety, finał

ŻEGLARSTWO

17.55 49er kobiety, wyścig medalowy  

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza kobiet, półfinały

15.30 gra podwójna kobiet, o brązowy medal

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

17.30 gra podwójna kobiet, finał

BOKS

19.00 51 kg kobiety, półfinały

19.30 56 kg mężczyźni, półfinały

20.00 75 kg mężczyźni, półfinały

20.30 81 kg mężczyźni, finał

GOLF, KOBIETY

12.30 2. runda

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

17.00 o brązowy medal

22.00 finał

KAJAKARSTWO

14.00 K2 1000 m mężczyzn, finał

14.08 C1 200 m mężczyzn, finał B

14.22 C1 200 m mężczyzn, finał

14.32 K2 200 m mężczyzn, finał B

14.39 K2 200 m mężczyzn, finał

14.56 K1 500 m kobiety, finał B

15.03 K1 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO, BMX

18.30 ćwierćfinały mężczyzn

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

20.00 półfinał

00.00 półfinał

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 110 m ppł

14.55 kula mężczyzn, eliminacje

15.00 wzwyż kobiet, eliminacje

15.25 dziesięciobój, dysk

16.20 4x100 m kobiet, eliminacje

16.40 4x100 m mężczyzn, eliminacje

17.00 400 m ppł mężczyzn, finał

18.25 dziesięciobój, tyczka

23.35 dziesięciobój, oszczep

 1.30 kula mężczyzn, finał

 1.45 1500 m mężczyzn, półfinały

 2.10 oszczep kobiet, finał

 2.15 800 m kobiet, półfinały

 2.45 dziesięciobój, 1500 m, finał

 3.15 400 m ppł kobiet, finał

 3.30 200 m mężczyzn, finał

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

20.30 półfinał

21.30 półfinał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

16.00 o miejsca 5-8

17.20 półfinał

20.10 o miejsca 5-8

21.30 półfinał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, eliminacje

SIATKÓWKA, KOBIETY

18.00 półfinał

 3.15 półfinał

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 3.00 mężczyźni, o brązowy medal

 5.00 mężczyźni, finał

SKOKI DO WODY

15.00 wieża 10 m kobiety, półfinały

21.00 wieża 10 m kobiet, finał

TAEKWONDO

57 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

68 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

TRIATHLON           

16.00 mężczyźni, finał

ZAPASY, KOBIETY

53 kg

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

63 kg

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

75 kg

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.32 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.53 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO          

17.55 49er kobiety, wyścig medalowy

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy

19.08 PIĄTEK

(22 FINAŁY)

BADMINTON

15.30 gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

16.30 gra pojedyncza kobiet, finał

17.30 gra podwójna mężczyzn, finał

BOKS

21.00 60 kg kobiety, finał

HOKEJ NA TRAWIE

17.00 kobiety, o brązowy medal

22.00 kobiety, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, finał

KOLARSTWO

20.00 BMX kobiety, finał

20.10 BMX mężczyźni, finał

LEKKOATLETYKA

13.00 chód 50 km mężczyzn, finał

19.30 chód 20 km kobiet, finał

1.30 tyczka kobiet, finał

2.05 młot mężczyzn, finał

2.40 5000 m kobiet, finał

3.15 4x100 m kobiet, finał

3.35 4x100 mężczyzn, finał 

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

23.00 bieg ze strzelaniem kobiety, finał

PIŁKA NOŻNA

18.00 kobiety, o brązowy medal 

22.30 kobiety, finał

PIŁKA WODNA

18.00 kobiety, o brązowy medal 

22.50 kobiety, finał 

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, finał 

TAEKWONDO

2.00 67 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 80 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 67 kg kobiety, finał

3.15 80 kg mężczyźni, finał

ZAPASY

22.12 57 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal 

22.38 57 kg st. wolny mężczyźni, finał

23.07 74 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 74 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, półfinały

15.30 gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

16.30 gra pojedyncza kobiet, finał

17.30 gra podwójna mężczyzn, finał

BOKS

19.00 52 kg mężczyźni, półfinały

19.30 64 kg mężczyźni, półfinały

20.00 +91 kg mężczyźni, półfinały

20.30 75 kg mężczyźni, półfinały

21.00 60 kg kobiety, finał

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15.20 wielobój indywidualnie kobiet, eliminacje

GOLF, KOBIETY

12.30 3. runda

HOKEJ NA TRAWIE     

17.00 kobiety, o brązowy medal

22.00 kobiety, finał

JEŹDZIECTWO         

15.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, finał

KAJAKARSTWO

14.00 K1 200 m mężczyźni, eliminacje

14.21 C2 1000 m mężczyźni, eliminacje

14.51 K4 1000 m mężczyźni, eliminacje

14.51 K4 500 m kobiety, eliminacje

15.07 K1 200 m mężczyźni, półfinały

15.21 C2 1000 m mężczyźni, półfinały

15.36 K4 1000 m mężczyźni, półfinały

15.36 K4 500 m kobiety, półfinały

KOLARSTWO, BMX

18.30 kobiety, półfinały

18.38 mężczyźni, półfinały

20.00 kobiety, finał

20.10 mężczyźni, finał

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

20.30 półfinał

00.00 półfinał

LEKKOATLETYKA

13.00 chód 50 km mężczyzn, finał

19.30 chód 20 km kobiet, finał

 1.30 tyczka kobiet, finał

 1.40 4x400 m kobiet, eliminacje

 2.05 młot mężczyzn, finał

 2.10 4x400 m mężczyzn, eliminacje

 2.40 5000 m kobiet, finał

 3.15 4x100 m kobiet, finał

 3.35 4x100 mężczyzn, finał

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, KOBIETY

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY      

18.00 o brązowy medal (Sao Paulo)

22.30 finał (Rio de Janeiro)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

20.30 półfinał

 1.30 półfinał

PIŁKA WODNA, KOBIETY

15.00 o 7. miejsce

18.00 o brązowy medal

19.10 o 5 miejsce

22.50 finał

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

18.00 drużynowo, finał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał

 3.15 półfinał

SKOKI DO WODY

21.00 wieża 10 m mężczyzn, eliminacje

TAEKWONDO

67 kg, kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

80 kg, mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

57 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.27 1/8 finału

16.34 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

74 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.47 1/8 finału

16.54 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

20.08 SOBOTA

(30 FINAŁÓW)

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

14.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

BOKS

19.00 51 kg kobiety, finał

19.15 56 kg mężczyźni, finał

20.00 75 kg mężczyźni, finał 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

20.20 wielobój indywidualnie kobiet, finał

GOLF

12.00 kobiety, runda finałowa

KAJAKARSTWO

14.07 K1 200 m mężczyzn, finał

14.14 C2 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 500 m kobiety, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

17.30 kobiety, finał

KOSZYKÓWKA

16.30 kobiety, o brązowy medal

20.30 kobiety, finał

LEKKOATLETYKA

1.30 wzwyż kobiet, finał

1.55 oszczep mężczyzn, finał

2.00 1500 m mężczyzn, finał

2.15 800 m kobiet, finał

2.30 5000 m mężczyzn, finał

3.00 4x400 m kobiet, finał

3.35 4x400 m mężczyzn, finał 

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

23.00 bieg ze strzelaniem mężczyźni, finał

PIŁKA NOŻNA

18.00 mężczyźni, o brązowy medal 

22.30 mężczyźni, finał

PIŁKA RĘCZNA

16.30 kobiety, o brązowy medal

20.30 kobiety, finał

PIŁKA WODNA

18.00 mężczyźni, o brązowy medal 

22.50 mężczyźni, finał

SIATKÓWKA

18.00 kobiety, o brązowy medal

3.15 kobiety, finał

SKOKI DO WODY

21.30 wieża 10 m mężczyźni, finał 

TAEKWONDO

2.00 +67 kg kobiety, o brązowy medal

2.15 +80 kg mężczyźni, o brązowy medal

3.00 +67 kg kobiety, finał

3.15 +80 kg mężczyźni, finał

TRIATHLON

16.00 kobiety, finał

ZAPASY

22.12 86 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal 

22.38 86 kg st. wolny mężczyźni, finał

23.07 125 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

23.31 125 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

14.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

BOKS                

19.00 51 kg kobiety, finał

19.15 56 kg mężczyźni, finał

20.00 75 kg mężczyźni, finał

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15.00 wielobój drużynowo kobiet, eliminacje

20.20 wielobój indywidualnie kobiet, finał

GOLF, KOBIETY

12.00 runda finałowa

KAJAKARSTWO         

14.00 K1 200 m mężczyzn, finał B

14.07 K1 200 m mężczyzn, finał

14.14 C2 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 1000 m mężczyzn, finał

14.49 K4 500 m kobiety, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE   

17.30 kobiety, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY          

16.30 o brązowy medal

20.30 finał

LEKKOATLETYKA   

  1.30 wzwyż kobiet, finał

 1.55 oszczep mężczyzn, finał

 2.00 1500 m mężczyzn, finał

 2.15 800 m kobiet, finał

 2.30 5000 m mężczyzn, finał

 3.00 4x400 m kobiet, finał

 3.35 4x400 m mężczyzn, finał

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, MĘŻCZYŹNI

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI       

18.00 o brązowy medal (Belo Horizonte)

22.30 finał (Rio de Janeiro)

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

16.30 o brązowy medal

20.30 finał

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI       

16.40 o 7. miejsce

18.00 o brązowy medal

21.30 o 5. miejsce

22.50 finał

SIATKÓWKA, KOBIETY          

18.00 o brązowy medal

 3.15 finał

SKOKI DO WODY       

16.00 wieża 10 m mężczyźni, półfinały

21.30 wieża 10 m mężczyźni, finał

TAEKWONDO

+67 kg kobiety

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

22.00 półfinały

 1.00 repasaże

 2.00 o brązowy medal

 3.00 finał

+80 kg mężczyźni

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

TRIATHLON           

16.00 kobiety, finał

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

86 kg, styl wolny

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

125 kg, styl wolny

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal

23.31 finał

21.08 NIEDZIELA

00:15 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

(12 FINAŁÓW)

BOKS

19.00 75 kg kobiety, finał

19.15 52 kg mężczyźni, finał

20.00 81 kg mężczyźni, finał

20.15 +91 kg mężczyźni, finał 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

16.00 wielobój drużynowo kobiet, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

17.30 mężczyźni, finał

KOSZYKÓWKA

16.30 mężczyźni, o brązowy medal

20.45 mężczyźni, finał

LEKKOATLETYKA

14.30 maraton mężczyzn, finał

PIŁKA RĘCZNA

15.30 mężczyźni, o brązowy medal

19.00 mężczyźni, finał

SIATKÓWKA

14.30 mężczyźni, o brązowy medal

18.15 mężczyźni, finał

ZAPASY

18.45 65 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

19.05 65 kg st. wolny mężczyźni, finał

19.30 97 kg st. wolny mężczyźni, o brązowy medal

19.50 97 st. wolny mężczyźni, finał

-----------------------------------------------------------------------------

ZAPASY, MĘŻCZYŹNI

65 kg, styl wolny

13.30 eliminacje

13.55 1/8 finału

14.55 ćwierćfinały

15.35 półfinały

17.45 repasaże

18.45 o brązowy medal

19.05 finał

97 kg, styl wolny

13.40 eliminacje

14.15 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

15.55 półfinały

17.45 repasaże

19.30 o brązowy medal

19.50 finał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje