Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Dramat francuskiego gimnastyka

Dramat francuskiego gimnastyka Samira Aita Saida na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Zawodnik złamał lewą nogę po nieudanym lądowaniu.

Podczas eliminacji Samir Ait Said tak niefortunnie wylądował po skoku przez "kozła", że złamał lewą nogę w dwóch miejsca. Trzask łamanych kości piszczelowej i strzałkowej rozległ się po całej hali.

Francuzowi natychmiast została udzielona pomoc medyczna, ale ból musiał być ogromny. Samir Ait Said na noszach opuścił halę i jeszcze zdołał pomachać kibicom, którzy zgotowali mu owację.

Samir Ait Said na pewno będzie musiał przejść operację i nie wiadomo, jak długo potrwa jego przerwa w treningach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL