Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Chinka Chen Xinyi przyłapana na stosowaniu dopingu

W organizmie Chinki Chen Xinyi wykryto niedozwoloną substancję, taką informację podała chińska agencja informacyjna powołując się na tamtejszą federację pływacką. W finale na 100 metrów motylkiem 18-latka była czwarta.

"Dostrzegliśmy doniesienia prasowe na temat tej sprawy. Jednak nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji" - powiedziała rzeczniczka prasowa chińskiej federacji antydopingowej Li Keke.

Xinyi ma również wystartować w rywalizacji na 50 m st. motylkowym. Póki co jest na liście startowej piątkowych eliminacji - podobnie jak dwie Polki: Anna Dowgiert i Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk.

Rywalizację na 100 m stylem motylkowym wygrała Szwedka Sarah Sjoestroem, która czasem 55,48 ustanowiła rekord świata, druga była Kanadyjka Penelope Oleksiak, a trzecia Amerykanka Dana Vollmer.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy