Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Rio 2016. Cavendish spowodował kraksę. Powinien zostać zdyskwalifikowany?

Słynny brytyjski kolarz Mark Cavendish spowodował kraksę podczas rywalizacji w omnium na igrzyskach w Rio de Janeiro, w wyniku której najbardziej poszkodowany Koreańczyk Park Sang-hoon został odwieziony do szpitala.

W kraksie leżał także Włoch Elia Viviani, ale nie przeszkodziło mu to w wywalczeniu złotego medalu. Zdobył go w wielkim stylu.

Ze srebrnego cieszył się Cavendish, choć wśród fanów kolarstwa rozpętała się prawdziwa burza, czy Brytyjczyk nie powinien zostać zdyskwalifikowany.

Michael Rasmussen, który w 2007 roku był bliski wygrania Tour de France, ale został wycofany z wyścigu z powodu podejrzenia o unikanie kontroli antydopingowych, bardzo ostro skrytykował Cavendisha.

Duńczyk napisał na Twitterze, że zachowanie Brytyjczyka było gorsze niż oszustwo dopingowe i powinien zostać zdyskwalifikowany za zajechanie drogi rywalowi i podcięcie go.

Reklama

"To moja wina, powinienem uważniej patrzeć, gdzie jadę" - przyznał brytyjski kolarz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy