Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Matthew McConaughey kibicuje w Rio

Amerykański aktor, Matthew McConaughey wspiera swoich rodaków podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Towarzyszy mu jego żona Brazylijka Camila Alves.

Zdobywca Oskara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie "Witaj w klubie" został przyłapany przez fotoreporterów na kilku arenach zmagań brazylijskich igrzysk.

Skutecznie wspierał amerykańskich koszykarzy w meczu z Australią. Drużyna z Ameryki Północnej wygrała 98:88.

Emocjonował się również występami amerykańskich pływaków na basenie olimpijskim w Rio. 

Pokazał, że nie interesują go jedynie występy amerykańskich sportowców. Oglądał mecz o brązowy medal w tenisie stołowym, między Japończykiem Jinem Mizutanim i Białorusinem Władimirem Samsonowem.

Reklama

Aktor postanowił wesprzeć również Amerykanki w meczu rugby 7, dyscypliny debiutującej na igrzyskach olimpijskich. Jego rodaczki przegrały z Nowozelandkami  5:0. Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama