Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Magdalena Fularczyk-Kozłowska o złocie w Rio. Przyszedł nasz czas

Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj zdobyły dla Polski pierwszy złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. "Biało-czerwone" okazały się najlepsze w dwójce podwójnej.

"Ten medal to potwierdza, to był najlepszy wyścig w naszym wykonaniu. Nie przegrałyśmy żadnego startu na zawodach i jak tak myślałyśmy, to w sezonie też nie było wyścigu na żadnym Pucharze Świata, który byśmy przegrały" - powiedziała Natalia Madaj.

"Trafiłam na partnerkę idealną. Przyszedł nasz czas. To co nam dzisiaj wisi na szyi, to nie jest przypadek" - dodała Magdalena Fularczyk-Kozłowska.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy