Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Igrzyska w Rio. Fatalne warunki w wiosce olimpijskiej

Takich warunków w wiosce olimpijskiej nikt się nie spodziewał. Pokoje sportowców przypominają sale polowego szpitala, a olimpijczycy zamiast skupić się na treningach... sprzątają swoje miejsca zamieszkania.

Rio 2016 - sprawdź terminarz pierwszych dni!

Na warunki, które panują w wiosce olimpijskiej narzekają sportowcy z wielu krajów. Australijczyków okradziono, a Japończycy zdecydowali się opuścić wioskę i zamieszkać gdzie indziej.

Polscy olimpijczycy nie padli na szczęście ofiarą kradzieży i nie szukają nowego miejsca noclegowego. Piłkarze ręczni na przykład zajęli się... sprzątaniem pokojów, w których przyszło im mieszkać. Udział w wielkim sprzątaniu wziął nawet selekcjoner Tałant Dujszebajew, o czym Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Spartańskie warunki dla sportowców uwiecznił również hiszpański dziennikarz Isaac Fouto, który opublikował nawet filmik na swoim profilu na Twitterze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy