Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Igrzyska w Rio de Janeiro - terminarz startów Polaków (część druga)

Przedstawiamy terminarz startów reprezentantów Polski na letnich igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Godziny zawodów według czasu warszawskiego.

Przedstawiamy terminarz startów reprezentantów Polski na letnich igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Godziny zawodów według czasu warszawskiego.

niedziela, 14 sierpnia

BADMINTON

13.30 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - ew. Adrian Dziółko

KOLARSTWO TOROWE    

22.04 sprint mężczyzn, o brązowy medal ew. Rafał Sarnecki, Damian Zieliński

      sprint mężczyzn, finał - ew. Sarnecki, Zieliński

LEKKOATLETYKA      

14.30 maraton kobiet - Monika Stefanowicz, Iwona Lewandowska, Katarzyna Kowalska

 1.30 wzwyż mężczyzn, eliminacje - Sylwester Bednarek, Wojciech Theiner

 1.35 400 m kobiet, półfinały - ew. Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub

Reklama

 1.55 trójskok kobiet, FINAŁ - ew. Anna Jagaciak-Michalska

 2.30 1500 m kobiet, półfinały - ew. Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik

 3.00 400 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Rafał Omelko

SIATKÓWKA PLAŻOWA

od 21.00 ćwierćfinały kobiet - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

TENIS               

17.00 gra pojedyncza mężczyzn, finał - ew. Jerzy Janowicz 

      gra podwójna kobiet, finał - ew. Paula Kania i Klaudia Jans-Ignacik

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi

00.30 drużynowo kobiety, półfinały - ew. Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian

ŻEGLARSTWO          

18.00 RS:X mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Piotr Myszka

18.00 470er kobiet, 7. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

19.00 RS:X kobiet, wyścig medalowy - ew. Małgorzata Białecka

19.25 470er kobiet, 8. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

poniedziałek, 15 sierpnia

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału - ew. Adrian Dziółko

14.30 gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Adam Cwalina i Przemysław Wacha

 2.30 gra mieszana, półfinały - ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

BOKS

17.45 75 kg mężczyźni, ćwierćfinały - ew. Tomasz Jabłoński

00.15 91 kg mężczyźni, FINAŁ - ew. Igor Jakubowski

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Kaczor

14.24 K2 500 m kobiet, eliminacje - Beata Mikołajczyk i Karolina Naja

14.38 K1 200 m kobiet, eliminacje - Marta Walczykiewicz

15.06 K1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Rafał Rosolski

15.30 C1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Kaczor

15.46 K2 500 m kobiet, półfinały - ew. Mikołajczyk i Naja

16.00 K1 200 m kobiet, półfinały - ew. Walczykiewicz

16.14 K1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Rosolski

KOLARSTWO TOROWE

15.59 omnium kobiet, scratch - Małgorzata Wojtyra

21.30 omnium kobiet, wyścig indywidualny na dochodzenie - Wojtyra

23.17 omnium kobiet, wyścig eliminacyjny - Wojtyra

LEKKOATLETYKA       

14.30 trójskok mężczyzn, eliminacje - Karol Hoffmann

14.35 200 m kobiet, eliminacje - Anna Kiełbasińska

15.25 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje - Krystian Zalewski

15.40 młot kobiet, FINAŁ - ew. Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, FINAŁ - ew. Matylda Kowal

16.30 400 m ppł mężczyzn, eliminacje - Patryk Dobek

 1.30 dysk kobiet, eliminacje - Żaneta Glanc

 1.35 tyczka mężczyzn, FINAŁ - ew. Robert Sobera, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski

 1.40 110 m ppł mężczyzn, eliminacje - Damian Czykier

 2.30 400 m ppł kobiet, eliminacje - Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz

 3.25 800 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski

 3.45 400 m kobiet, FINAŁ - ew. Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub

PIŁKA RĘCZNA

Grupa B: 14.30 Polska - Słowenia

PŁYWANIE            

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał - Joanna Zachoszcz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 105 kg mężczyźni - Bartłomiej Bonk, Arkadiusz Michalski

SIATKÓWKA

Grupa B: 22.05 Polska - Kuba

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 mężczyźni, ćwierćfinały - ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

TENIS STOŁOWY

20.00 drużynowo mężczyźni, półfinały - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi

ŻEGLARSTWO

18.00 49er mężczyzn, 7. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

18.10 470er kobiet, 9. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

19.00 49er mężczyzn, 8. wyścig - Kołodziński i Przybytek

19.35 470er kobiet, 10. wyścig - Mrózek, Gliszczynska i Skrzypulec

20.00 49er mężczyzn, 9. wyścig - Kołodziński i Przybytek

wtorek, 16 sierpnia

BADMINTON

13.30 gra podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Adam Cwalina i Przemysław Wacha

 2.30 gra mieszana, o brązowy medal - ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

KAJAKARSTWO         

14.00 C1 1000 m mężczyzn, finał B - ew. Tomasz Kaczor

14.08 C1 1000 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Kaczor

14.23 K2 500 m kobiet, finał B - ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja

14.40 K1 200 m kobiet, finał B - ew. Marta Walczykiewicz

14.47 K1 200 m kobiet, FINAŁ - ew. Walczykiewicz

14.54 K2 500 kobiet, FINAŁ - ew. Mikołajczyk i Naja

15.04 K1 1000 m mężczyzn, finał B - ew. Rafał Rosolski

15.12 K1 1000 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Rosolski

KOLARSTWO TOROWE    

15.18 keirin mężczyzn, eliminacje - Damian Zieliński

15.57 omnium kobiet, okrążenie ze startu lotnego - Małgorzata Wojtyra

16.25 keirin mężczyzn, repasaże - ew. Zieliński

21.10 omnium kobiet, sprint - Wojtyra

21.46 keirin mężczyzn, półfinały - ew. Zieliński

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy - Wojtyra

23.14 keirin mężczyzn, finał B - ew. Zieliński

23.20 keirin mężczyzn, FINAŁ - ew. Zieliński

LEKKOATLETYKA       

14.50 trójskok mężczyzn, FINAŁ - ew. Karol Hoffmann

16.05 100 m ppł kobiet, eliminacje - Karolina Kołeczek

16.20 dysk kobiet, FINAŁ - ew. Żaneta Glanc

16.50 200 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski

 1.30 wzwyż mężczyzn, FINAŁ - ew. Sylwester Bednarek, Wojciech Theiner

 1.35 oszczep kobiet, eliminacje - Maria Andrejczyk

 1.40 110 m ppł, półfinały - ew. Damian Czykier

 2.10 400 m ppł kobiet, półfinały - ew. Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz

 2.35 400 m ppł mężczyzn, półfinały - ew. Paweł Dobek

 3.00 200 m kobiet, półfinały - ew. Anna Kiełbasińska

 3.30 1500 m kobiet, FINAŁ - ew. Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik

 3.45 110 m ppł, FINAŁ - ew. Czykier

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 półfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

 4.00 półfinały kobiet - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal - ew. Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian

00.30 drużynowo kobiety, finał - ew. Partyka, Grzybowska-Franc, Qian

ŻEGLARSTWO

18.00 49er mężczyzn, 10. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

19.00 49er mężczyzn, 11. wyścig - Kołodziński i Przybytek

20.00 49er mężczyzn, 12. wyścig - Kołodziński i Przybytek

środa, 17 sierpnia

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza, ćwierćfinały - ew. Adrian Dziółko

17.30 gra mieszana, FINAŁ - ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

KAJAKARSTWO

14.51 K1 500 m kobiety, eliminacje - Ewelina Wojnarowska

15.48 K1 500 m kobiety, półfinały - ew. Wojnarowska

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 100 m - Paweł Wiesiołek

14.40 młot mężczyzn, eliminacje - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

15.35 dziesięciobój, w dal - Wiesiołek

15.55 800 m kobiet, eliminacje - Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, FINAŁ - ew. Krystian Zalewski

17.15 dziesięciobój, kula - Wiesiołek

22.45 dziesięciobój, wzwyż - Wiesiołek

 1.30 oszczep mężczyzn, eliminacje - Łukasz Grzeszczuk, Marcin Krukowski

 1.45 100 m ppł, półfinały - ew. Karolina Kołeczek

 2.20 dziesięciobój, 400 m - Wiesiołek

 3.00 200 m mężczyzn, półfinały - ew. Karol Zalewski

 3.30 200 m kobiet, FINAŁ - ew. Anna Kiełbasińska

 3.55 100 m ppł, FINAŁ - ew. Kołeczek

PIŁKA RĘCZNA

15.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

18.30 ćwierćfinał - ew. Polacy

22.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

 1.30 ćwierćfinał - ew. Polacy

SIATKÓWKA

15.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

19.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

23.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

 3.15 ćwierćfinał - ew. Polacy

SIATKÓWKA PLAŻOWA  

 3.00 kobiety, o brązowy medal - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

 4.30 kobiety, FINAŁ - ew. Kołosińska i Brzostek

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi

00.30 drużynowo mężczyźni, FINAŁ - ew. Dyjas, Górak, Zengyi

ZAPASY    

48 kg kobiety - Iwona Matkowska

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

69 kg kobiety - Agnieszka Wieszczek-Kordus

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.56 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO          

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy - ew. Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

czwartek, 18 sierpnia

BADMINTON           

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal - ew. Adam Cwalina i Przemysław Wacha

BOKS

20.00 75 kg mężczyźni, półfinały - ew. Tomasz Jabłoński

KAJAKARSTWO         

14.56 K1 500 m kobiety, finał B - ew. Ewelina Wojnarowska

15.03 K1 500 m kobiet, FINAŁ - ew. Wojnarowska

LEKKOATLETYKA       

14.30 dziesięciobój, 110 m ppł - Wiesiołek

14.55 kula mężczyzn, eliminacje - Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Tomasz Majewski

15.00 wzwyż kobiet, eliminacje - Kamila Lićwinko

15.25 dziesięciobój, dysk - Wiesiołek

16.20 4x100 m kobiet, eliminacje - Agata Forkasiewicz, Anna Kiełbasińska, Klaudia Konopko, Marika Popowicz-Drapała, Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda

17.00 400 m ppł mężczyzn, FINAŁ - ew. Patryk Dobek

18.25 dziesięciobój, tyczka - Wiesiołek

23.35 dziesięciobój, oszczep - Wiesiołek

 1.30 kula mężczyzn, FINAŁ - ew. Bukowiecki, Haratyk, Majewski

 2.10 oszczep kobiet, FINAŁ - ew. Maria Andrejczyk

 2.15 800 m kobiet, półfinały - ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik

 2.45 dziesięciobój, 1500 m, FINAŁ - Wiesiołek

 3.15 400 m ppł kobiet, FINAŁ - ew. Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz

 3.30 200 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Karol Zalewski

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 3.00 mężczyźni, o brązowy medal ew. ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

 5.00 mężczyźni, FINAŁ - ew. Fijałek i Prudel, Kantor i Łosiak

TAEKWONDO

68 kg - Karol Robak

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

ZAPASY

53 kg - Katarzyna Krawczyk

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

63 kg - Monika Michalik-Rogień

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

ŻEGLARSTWO          

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy - ew. Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

piątek, 19 sierpnia

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, półfinały - ew. Adrian Dziółko

17.30 gra podwójna mężczyzn, FINAŁ - ew. Adam Cwalina i Przemysław Wacha

BOKS

20.30 75 kg mężczyźni, półfinały - ew. Tomasz Jabłoński

KAJAKARSTWO

14.00 K1 200 m mężczyźni, eliminacje - Paweł Kaczmarek

14.21 C2 1000 m mężczyźni, eliminacje - Mateusz Kamiński i Michał Kudła

14.51 K4 500 m kobiety, eliminacje - Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz

15.07 K1 200 m mężczyźni, półfinały - ew. Kaczmarek

15.21 C2 1000 m mężczyźni, półfinały - ew. Kamiński i Kudła

15.36 K4 500 m kobiety, półfinały - ew. Kierkla-Dzieniszewska, Mikołajczyk, Naja, Walczykiewicz

LEKKOATLETYKA       

13.00 chód 50 km mężczyzn - Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Fedaczyński

19.30 chód 20 km kobiet - Paulina Buziak, Agnieszka Dygacz, Agnieszka Szwarnóg

 1.40 4x400 m kobiet, eliminacje - Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Ewelina Ptak

 2.05 młot mężczyzn, FINAŁ - ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

 2.10 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Rafał Omelko, Jakub Krzewina, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski

 3.15 4x100 m kobiet, FINAŁ - ew. Agata Forkasiewicz, Anna Kiełbasińska, Klaudia Konopko, Marika Popowicz-Drapała, Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA RĘCZNA

20.30 półfinał - ew. Polacy

 1.30 półfinał - ew. Polacy

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał - ew. Polacy

 3.15 półfinał - ew. Polacy

TAEKWONDO

80 kg - Piotr Paziński

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 repasaże

 2.15 o brązowy medal

 3.15 finał

sobota, 20 sierpnia

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal - ew. Adrian Dziółko

14.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał - ew. Dziółko

BOKS                

20.00 75 kg mężczyźni, finał - ew. Tomasz Jabłoński

KAJAKARSTWO         

14.00 K1 200 m mężczyzn, finał B - ew. Paweł Kaczmarek

14.07 K1 200 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Kaczmarek

14.14 C2 1000 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Mateusz Kamiński i Michał Kudła

14.49 K4 500 m kobiety, FINAŁ - ew. Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz

KOLARSTWO GÓRSKIE   

17.30 kobiety - Maja Włoszczowska, Katarzyna Soluś-Miśkowicz

LEKKOATLETYKA       

 1.30 wzwyż kobiet, FINAŁ - ew. Kamila Lićwinko

 1.55 oszczep mężczyzn, FINAŁ - ew. Łukasz Grzeszczuk, Marcin Krukowski

 2.15 800 m kobiet, FINAŁ - ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik

 3.00 4x400 m kobiet, FINAŁ - ew. Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Ewelina Ptak

 3.35 4x400 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Rafał Omelko, Jakub Krzewina, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, MĘŻCZYŹNI

Szymon Staśkiewicz

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

TRIATHLON           

16.00 kobiety, finał - Agnieszka Jerzyk

ZAPASY

86 kg, styl wolny - Zbigniew Baranowski

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

125 kg, styl wolny - Robert Baran

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal 

23.31 finał

niedziela, 21 sierpnia

00:15 CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

LEKKOATLETYKA       

14.30 maraton mężczyzn, finał - Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost

PIŁKA RĘCZNA       

15.30 o brązowy medal - ew. Polacy

19.00 finał - ew. Polacy

SIATKÓWKA      

14.30 o brązowy medal - ew. Polacy

18.15 finał - ew. Polacy

ZAPASY

65 kg, styl wolny - Magomedmurad Gadżijew

13.30 eliminacje

13.55 1/8 finału

14.55 ćwierćfinały

15.35 półfinały

17.45 repasaże

18.45 o brązowy medal

19.05 finał

97 kg, styl wolny - Radosław Baran

13.40 eliminacje

14.15 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

15.55 półfinały

17.45 repasaże

19.30 o brązowy medal

19.50 finał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL