Reklama

Reklama

Rio de Janeiro 2016

Igrzyska w Rio de Janeiro - terminarz startów Polaków

piątek, 5 sierpnia

00.15 ceremonia otwarcia igrzysk (Maracana)

ŁUCZNICTWO

18.00 indywidualnie kobiety, eliminacje - Karina Lipiarska-Pałka

sobota, 6 sierpnia

BOKS

18.00 1/8 finału, 91 kg - Igor Jakubowski

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 - Paweł Spisak

KOLARSTWO SZOSOWE

14.30 wyścig ze startu wspólnego mężczyzn - Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka

PŁYWANIE

18.51 400 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski

19.45 100 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje - Marcin Stolarski

Reklama

20.09 4x100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

 3.03 400 m st. zmiennym mężczyzn, FINAŁ - ew. Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski

 4.08 100 m st. klasycznym mężczyźni, półfinały - ew. Marcin Stolarski

 4.24 4x100 m st. dowolnym kobiet, FINAŁ  - ew. Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 2.00 grupa B: Bartosz Łosiak, Piotr Kantor - Markus Boeckermann, Lars Flueggen (Niemcy)

STRZELECTWO

karabin pneumatyczny 10 m kobiet - Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay

13.30 eliminacje

15.30 finał

pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn - Piotr Daniluk

18.00 eliminacje

20.30 finał

TENIS

15.45 pierwsza runda

      gra pojedyncza kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      gra podwójna kobiet - ew. Paula Kania i Klaudia Jans-Ignacik

      gra pojedyncza mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

      gra podwójna mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

TENIS STOŁOWY  

14.00 gra pojedyncza kobiet, eliminacje - Grzybowska-Franc, Qian

14.45 gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje - Jakub Dyjas, Zengyi Wang

16.15 gra pojedyncza kobiet, 1. runda - ew. Grzybowska-Franc, Qian

21.00 gra pojedyncza mężczyzn, 1. runda - ew. Dyjas, Wang

 1.30 gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Grzybowska-Franc, Qian

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, eliminacje - Natan Węgrzycki-Szymczyk

16.00 dwójka podwójna kobiet, eliminacje - Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

17.30 czwórka podwójna mężczyzn, eliminacje - Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Ziętarski

17.50 czwórka podwójna kobiet, eliminacje - Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska

niedziela, 7 sierpnia

GIMNASTYKA SPORTOWA

14.45 eliminacje kobiet w wieloboju indywidualnie - Katarzyna Jurkowska-Kowalska

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 2 - Paweł Spisak

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

17.30 eliminacje C1 mężczyzn - Grzegorz Hedwig

18.20 eliminacje K1 mężczyzn - Maciej Okręglak

KOLARSTWO SZOSOWE

17.15 wyścig ze startu wspólnego kobiet - Małgorzata Jasińska, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta

PIŁKA RĘCZNA

Grupa B: 21.40 Polska - Brazylia

PŁYWANIE

18.03 100 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje - Alicja Tchórz

18.24 200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski

19.23 100 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka

20.17 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Konrad Czerniak, Paweł Juraszek, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski

 3.00 200 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski

 3.53 100 m st. klasycznym mężczyzn, FINAŁ - ew. Marcin Stolarski

 4.12 100 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka

 4.36 100 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Alicja Tchórz

 4.54 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Konrad Czerniak, Paweł Juraszek, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski

SIATKÓWKA

Grupa B: 20.00 Polska - Egipt

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

16.00 grupa A: Kinga Kołosińska, Monika Brzostek - Lauren Fendrick, Brooke Sweat (USA)

 4.00 grupa E: Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Wiaczesław Krasilnikow, Konstantin Semienow (Rosja)

STRZELECTWO

pistolet pneumatyczny 10 m kobiet - Klaudia Breś

14.00 eliminacje - Klaudia Breś

16.00 finał - ew. Klaudia Breś

TENIS

15.45 pierwsza runda

      gra pojedyncza kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      gra podwójna kobiet - ew. Paula Kania i Klaudia Jans-Ignacik

      gra pojedyncza mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

      gra podwójna mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

TENIS STOŁOWY 

15.00 2. runda gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jakub Dyjas, Zengyi Wang

23.00 3. runda gry pojedynczej kobiet - ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Qian Li

 1.00 3. runda gry pojedynczej mężczyzn - ew. Dyjas, Wang

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, repasaże - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

14.40 dwójka podwójna kobiet, repasaże - ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

15.10 dwójka bez sternika kobiet, eliminacje - Anna i Maria Wierzbowskie

15.40 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, eliminacje - Weronika Deresz, Martyna Mikołajczak

16.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, eliminacje - Miłosz Jankowski, Artur Mikołajczewski

poniedziałek, 8 sierpnia

BOKS

17.30 1. runda, 75 kg - ew. Tomasz Jabłoński

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 3  - Paweł Spisak

JUDO

57 kg, kobiety - Arleta Podolak

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

12.30 C2 mężczyzn, eliminacje - Marcin Pochwała i Piotr Szczepański

18.10 K1 kobiet, eliminacje - Natalia Pacierpnik

ŁUCZNICTWO

14.26 1. runda turnieju indywidualnego - Karina Lipiarska-Pałka

15.05 2. runda turnieju indywidualnego - ew. Karina Lipiarska-Pałka

PŁYWANIE

18.31 200 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Jan Świtkowski

18.59 200 m st. zmiennym kobiet, eliminacje - Katarzyna Baranowska

 3.21 200 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski

 3.38 100 m st. grzbietowym mężczyzn, FINAŁ - ew. Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka

 3.49 100 m st. grzbietowym kobiet, FINAŁ - ew. Alicja Tchórz

 4.10 200 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Jan Świtkowski

 4.36 200 m st. zmiennym kobiet, półfinały - ew. Katarzyna Baranowska

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

17.00 grupa B: Bartosz Łosiak, Piotr Kantor - Nikita Ljamin, Dmitrij Barsuk (Rosja)

SZERMIERKA

szabla kobiet, indywidualnie - Bogna Jóźwiak, Małgorzata Kozaczuk, Aleksandra Socha

14.00 1. runda

15.00 2. runda

16.35 1/8 finału

17.40 ćwierćfinały

21.00 półfinały

22.15 o trzecie miejsce

22.45 finał

TENIS

15.45 2. runda, gry pojedynczej kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      1/8 finału gry podwójnej kobiet - ew. Paula Kania i Klaudia Jans Ignacik

      1/8 finału gry podwójnej mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

TENIS STOŁOWY 

15.00 3. runda gry pojedynczej kobiet - ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Qian Li

21.00 1/8 finału gry pojedynczej kobiet - ew. Grzybowska-Franc, Li

22.00 1/8 finału gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jakub Dyjas, Zengyi Wang

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, półfinały E/F - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

13.40 jedynki mężczyzn, finał F - ew. Węgrzycki-Szymczyk

14.10 dwójki bez sternika kobiet, repasaże - ew. Anna i Maria Wierzbowskie

14.20 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, repasaże - ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak

14.40 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, repasaże - ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski

15.00 czwórka podwójna mężczyzn, repasaże - ew. Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski

15.50 ósemka mężczyzn, eliminacje - Polska

18.00 czwórka podwójna kobiet, repasaże - ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser mężczyzn, 1. wyścig - Kacper Ziemiński

18.00 RS:X mężczyzn, 1. wyścig - Piotr Myszka

18.10 RS:X kobiet, 1. wyścig - Małgorzata Białecka

19.00 RS:X mężczyzn, 2. wyścig - Myszka

19.10 RS:X kobiet, 2. wyścig - Białecka

19.25 Laser mężczyzn, 2. wyścig - Ziemiński

20.00 RS:X mężczyzn, 3. wyścig - Myszka

20.10 RS:X kobiet, 3. wyścig - Białecka

wtorek, 9 sierpnia

BOKS

17.00 1. runda, 75 kg - ew. Tomasz Jabłoński

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie, finał - ew. Paweł Spisak

KAJAKARSTWO GÓRSKIE 

18.30 półfinały C1 mężczyzn - ew. Grzegorz Hedwig

20.10 mężczyźni C1, FINAŁ - ew. Hedwig

ŁUCZNICTWO

14.26 1. runda turnieju indywidualnego - ew. Karina Lipiarska-Pałka

15.05 2. runda turnieju indywidualnego - ew. Lipiarska-Pałka

PIŁKA RĘCZNA

16.30 Niemcy - Polska

PŁYWANIE

18.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Kacper Majchrzak

19.21 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Kacper Klich, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Paweł Werner

 3.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Majchrzak

 3.28 200 m st. motylkowym mężczyzn, FINAŁ - ew. Świtkowski

 4.29 200 m st. zmiennym kobiet, FINAŁ - ew. Katarzyna Baranowska

 4.38 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Juraszek, Klich, Majchrzak, Świtkowski, Werner

SIATKÓWKA

Grupa B: 22.05 Polska - Iran

SIATKÓWKA PLAŻOWA

18.00 grupa A: Monika Brzostek, Kinga Kołosińska - Jewgienia Ukołowa, Jekaterina Birłowa (Rosja)

22.30 grupa E: Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Reinder Nummerdor, Christiaan Varenhorst (Holandia)

STRZELECTWO

14.00 pistolet 25 m kobiet, eliminacje - Klaudia Breś

20.30 pistolet 25 m kobiet, finał - ew. Breś

TENIS

15.45 ćwierćfinały gry podwójnej mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

      ćwierćfinały gry podwójnej kobiet - ew. Paula Kania i Klaudia Jans-Ignacik

      1/8 finału gry pojedynczej kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      2. runda gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

TENIS STOŁOWY

15.00 ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet - ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Qian Li

21.00 ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jakub Dyjas, Zengyi Wang

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

15.10 dwójka podwójna kobiet, półfinały - ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

16.10 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinały C/D - ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak

16.30 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały C/D - ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X kobiet, 4. wyścig - Małgorzata Białecka

18.10 Laser mężczyzn, 3. wyścig - Kacper Ziemiński

18.10 RS:X mężczyzn, 4. wyścig - Piotr Myszka

19.00 RS:X kobiety, 5. wyścig - Białecka

19.10 RS:X mężczyzn, 5. wyścig - Myszka

19.35 Laser mężczyzn, 4. wyścig - Ziemiński

20.00 RS:X kobiet, 6. wyścig - Białecka

20.10 RS:X mężczyzn, 6. wyścig - Myszka

środa, 10 sierpnia

BOKS

18.30 ćwierćfinały, 91 kg - ew. Igor Jakubowski

JUDO

70 kg, kobiety - Katarzyna Kłys

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

18.30 półfinały K1 mężczyzn - ew. Maciej Okręglak

20.15 mężczyźni K1, finał - ew. Okręglak

KOLARSTWO

13.30 jazda indywidualna na czas kobiet, finał - Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta

15.00 jazda indywidualna na czas mężczyzn, finał - Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski

ŁUCZNICTWO

14.26 1. runda turnieju indywidualnego kobiet - ew. Karina Lipiarska-Pałka

15.05 2. runda turnieju indywidualnego kobiet - ew. Lipiarska-Pałka

PŁYWANIE

18.03 100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Katarzyna Wilk

18.27 200 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki

 3.12 100 m st. dowolnym kobiet, półfinały - ew. Wilk

 3.28 200 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Kawęcki

 4.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Kacper Majchrzak

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

17.30 69 kg kobiet - Patrycja Piechowiak

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.30 grupa B: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Alexander Brouwer, Robert Meeuwsen (Holandia)

SZERMIERKA

floret kobiet, indywidualnie - Hanna Łyczbińska

13.30 1. runda

14.10 2. runda

16.00 1/8 finału

17.00 ćwierćfinały

22.30 półfinały

00.20 o brązowy medal

 1.15 finał

TENIS

16.00 półfinały gry podwójnej mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

      ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      1/8 finału gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

TENIS STOŁOWY

gra pojedyncza kobiet - ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Qian Li

15.00 półfinały

 1.30 mecz o brązowy medal

 2.30 finał    

WIOŚLARSTWO         

13.30 dwójka bez sternika kobiet, półfinały - ew. Anna i Maria Wierzbowskie

14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały - ew. Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski

14.50 ósemka mężczyzn, repasaże - ew. Polska

15.10 czwórka podwójna mężczyzn, finał B - ew. Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski

15.10 czwórka podwójna kobiet, finał B - ew. Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska

15.20 czwórka podwójna mężczyzn, finał - ew. Biskup, Radosz, Zientarski, Chabel

15.40 czwórka podwójna kobiet, finał - ew. Ciaciuch, Kobus, Springwald, Leszczyńska

16.20 jedynki mężczyzn, półfinały C/D - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

17.00 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał D - ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak

17.10 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał D - ew. Jankowski i Mikołajczewski

17.20 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał C - ew. Deresz i Mikołajczak

17.30 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał C - ew. Jankowski i Mikołajczewski

17.40 dwójka bez sternika kobiet, finał C - ew. Anna i Maria Wierzbowskie

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser mężczyzn, 5. Wyścig - Kacper Ziemiński

18.10 470er kobiet, 1. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

19.25 Laser mężczyzn, 6. wyścig - Ziemiński

19.35 470er kobiet, 2. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

czwartek, 11 sierpnia

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - Adrian Dziółko

15.15 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn - Adam Cwalina i Przemysław Wacha

17.30 mecze grupowe gry mieszanej - Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

GIMNASTYKA SPORTOWA 

21.00 wielobój kobiet indywidualnie, finał - ew. Katarzyna Jurkowska-Kowalska

JUDO

78 kg, kobiety - Daria Pogorzelec

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

12.30 mężczyźni C2, półfinały - ew. Marcin Pochwała i Piotr Szczepański

14.15 mężczyźni C2, finał - ew. Pochwała i Szczepański

18.15 kobiety K1, półfinały - ew. Natalia Pacierpnik

20.00 kobiety K1, finał - ew. Pacierpnik

KOLARSTWO TOROWE 

21.00 eliminacje, sprint drużynowego mężczyzn - Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki, Damian Zieliński

21.19 eliminacje, wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet - Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Natalia Rutkowska

22.10 1. runda, sprint drużynowy mężczyzn - Maksel, Sarnecki, Zieliński

23.21 sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal - ew. Maksel, Sarnecki, Zieliński sprint drużynowo mężczyzn, finał - ew. Maksel, Sarnecki, Zieliński

ŁUCZNICTWO

14.00 1/8 finału - ew. Karina Lipiarska-Pałka

20.00 ćwierćfinały - ew. Lipiarska-Pałka

20.55 półfinały - ew. Lipiarska-Pałka

21.27 o trzecie miejsce - ew. Lipiarska-Pałka

21.43 finał - ew. Lipiarska-Pałka

PIŁKA RĘCZNA

Grupa B: 16.30 Polska - Egipt

PŁYWANIE

18.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Filip Wypych

19.25 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski

19.46 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje - Alicja Tchórz

 3.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Juraszek, Wypych

 3.26 200 m st. grzbietowym mężczyzn, FINAŁ - ew. Radosław Kawęcki

 3.35 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Tchórz

 4.18 100 m st. dowolnym kobiet, FINAŁ - ew. Katarzyna Wilk

 4.34 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Czerniak, Korzeniowski

SIATKÓWKA

Grupa B: 20.00 Polska - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

16.00 grupa A: Monika Brzostek, Kinga Kołosińska - Larissa, Talita (Brazylia)

17.00 grupa E: Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Esteban Grimalt, Marco Grimalt (Chile)

 4.00 runda play-off - ew. Fijałek i Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak, Kołosińska i Brzostek

STRZELECTWO         

14.00 karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, eliminacje - Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay

17.00 karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał - ew. Bogacka, Nagay

TENIS

17.00 półfinały gry pojedynczej kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      półfinały gry podwójnej kobiet - ew. Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania

      ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

TENIS STOŁOWY

15.00 półfinały gry pojedynczej mężczyzn - ew. Jakub Dyjas, Zengyi Wang

 1.30 o brązowy medal gry pojedynczej mężczyzn - ew. Dyjas, Wang

 2.30 finał gry pojedynczej mężczyzn - ew. Dyjas, Wang

WIOŚLARSTWO

13.40 dwójka podwójna kobiet, finał B - ew. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

14.10 jedynki mężczyzn, półfinały - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

15.20 dwójka podwójna kobiet, finał - ew. Fularczyk-Kozłowska i Madaj

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X mężczyzn, 7. wyścig - Piotr Myszka

18.00 470er kobiet, 3. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

18.10 RS:X kobiet, 7. wyścig - Małgorzata Białecka

19.00 RS:X mężczyzn, 8. wyścig - Myszka

19.10 RS:X kobiet, 8. wyścig - Białecka

19.25 470er kobiet, 4. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

20.00 RS:X mężczyzn, 9. wyścig - Myszka

20.10 RS:X kobiet, 9. wyścig - Białecka

piątek, 12 sierpnia

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - Adrian Dziółko

15.15 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn - Adam Cwalina i Przemysław Wacha

17.30 mecze grupowe gry mieszanej - Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

BOKS

18.00 1/8 finału, 75 kg mężczyźni - ew. Tomasz Jabłoński

JUDO 

+100 kg, mężczyźni - Maciej Sarnacki

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.30 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.20 finał

KOLARSTWO TOROWE    

21.14 sprint mężczyzn, eliminacje - Rafał Sarnecki, Damian Zieliński

22.30 sprint mężczyzn, 2. Runda - ew. Sarnecki, Zieliński

23.08 sprint mężczyzn, 1/8 finału - ew. Sarnecki, Zieliński

LEKKOATLETYKA

14.30 dysk mężczyzn, eliminacje - Piotr Małachowski, Robert Urbanek

14.35 siedmiobój, 100 m ppł - Karolina Tymińska

15.05 kula kobiet, eliminacje - Paulina Guba

15.10 800 m mężczyzn, eliminacje - Adam Kszczot, Marcin Lewandowski

15.50 siedmiobój, wzwyż - Karolina Tymińska

16.55 100 m kobiet, eliminacje - Ewa Swoboda, Marika Popowicz-Drapała

19.30 20 km chód mężczyzn - Artur Brzozowski, Jakub Jelonek, Łukasz Nowak

 1.30 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - 1500 m kobiet, eliminacje - Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik 

 1.35 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - siedmiobój, kula - Tymińska

 1.40 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - młot kobiet, eliminacje - Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron

 2.20 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - trójskok mężczyzn, eliminacje - Karol Hoffmann

 3.00 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - kula kobiet, finał - ew. Paulina Guba

 3.05 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) -siedmiobój, 200 m - Tymińska

 3.40 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) -100 m kobiet, eliminacje - ew. Swoboda, Popowicz-Drapała

PŁYWANIE

18.03 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

18.42 1500 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Mateusz Sawrymowicz, Wojciech Wojdak

20.16 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki, Paweł Korzeniowski, Kacper Majchrzak, Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Jan Świtkowski

 3.03 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - 200 m st. grzbietowym kobiet, FINAŁ - ew. Alicja Tchórz

 3.12 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - 100 m st. motylkowym mężczyzn, FINAŁ - ew. Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski

 3.44 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) -50 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Paweł Juraszek, Filip Wypych

 3.59 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) -50 m st. dowolnym kobiet, półfinały - Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

SIATKÓWKA PLAŻOWA

15.00 runda play-off mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

      1/8 finału mężczyzn - ew. Fijałek i Prudel, Kantor i Łosiak

      1/8 finału kobiet - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

STRZELECTWO       

14.00 skeet kobiet, eliminacje - Aleksandra Jarmolińska

17.15 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 1. sesja eliminacyjna - Piotr Daniluk

20.00 skeet kobiet, finał - ew. Jarmolińska

TENIS               

17.00 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

      gra podwójna mężczyzn, finał - ew. Kubot i Matkowski

      gra pojedyncza mężczyzn, półfinały - ew. Jerzy Janowicz

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału - ew. Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian

00.30 (w Polsce będzie już 13 sierpnia) - drużynowo mężczyzn, 1/8 finału - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi

WIOŚLARSTWO         

13.50 jedynki mężczyźni, finał E - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, finał B - ew. Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak

14.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał B - ew. Jankowski, Mikołajczewski

14.30 dwójka bez sternika kobiet, finał B - ew. Anna i Maria Wierzbowskie

15.00 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, FINAŁ - ew. Deresz i Mikołajczak

15.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, FINAŁ - ew. Jankowski, Mikołajczewski

15.40 dwójka bez sternika kobiet, FINAŁ- ew. Anna i Maria Wierzbowskie

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X kobiet, 10. wyścig - Małgorzata Białecka

18.00 49er mężczyzn, 1. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

18.10 Laser mężczyzn, 7. wyścig - Kacper Ziemiński

18.10 RS:X męzczyzn, 10. wyścig - Piotr Myszka

18.10 470er kobiet, 5. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

19.00 RS:X kobiet, 11. wyścig - Białecka

19.00 49er mężczyzn, 2. wyścig - Kołodziński i Przybytek

19.10 RS:X mężczyzn, 11. wyścig - Myszka

19.35 Laser mężczyzn, 8. wyścig - Ziemiński

19.35 470er kobiet, 6. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

20.00 RS:X kobiet, 12. wyścig - Białecka

20.00 49er mężczyzn, 3. wyścig - Kołodziński i Przybytek

20.10 RS:X mężczyzn, 12. wyścig - Myszka

sobota, 13 sierpnia

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - Adrian Dziółko

14.40 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn - Adam Cwalina i Przemysław Wacha

17.10 mecze grupowe gry mieszanej - Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

BOKS

17.45 półfinały, 91 kg - Igor Jakubowski

KOLARSTWO TOROWE 

15.23 sprint mężczyzn, 1/8 finału - Rafał Sarnecki, Damian Zieliński

16.07 sprint mężczyzn, repasaże - ew. Sarnecki, Zieliński

21.00 sprint mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Sarnecki, Zieliński

21.18 sprint mężczyzn, o miejsca 9-12 - ew. Sarnecki, Zieliński

21.53 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal - ew. Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Natalia Rutkowska

      wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, FINAŁ - ew. Jasińska, Kaczkowska, Pikulik, Rutkowska

22.41 sprint mężczyzn, półfinały - ew. Sarnecki, Zieliński

23.17 sprint mężczyzn, o miejsca 5-8 - ew. Sarnecki, Zieliński

LEKKOATLETYKA       

14.40 trójskok kobiet, eliminacje - Anna Jagaciak-Michalska

15.05 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje - Matylda Kowal

15.50 dysk mężczyzn, FINAŁ - ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek - szansa medalowa

16.00 400 m kobiet, eliminacje - Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz

16.45 siedmiobój, w dal - Karolina Tymińska

 1.00 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - siedmiobój, oszczep - Tymińska

 1.20 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - tyczka mężczyzn, eliminacje - Robert Sobera, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski

 1.30 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 400 m mężczyzn, eliminacje - Rafał Omelko

 1.50 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - trójskok mężczyzn, FINAŁ - ew. Karol Hoffmann

 2.05 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 400 m mężczyzn, półfinały - ew. Omelko

 3.05 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 800 m mężczyzn, półfinały - ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski

 3.53 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - siedmiobój 800 m, FINAŁ - Tymińska

PIŁKA RĘCZNA

Grupa B: 00.50 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - Szwecja - Polska 

PŁYWANIE            

 3.03 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 50 m st. dowolnym kobiet, FINAŁ - ew. Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

 3.11 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 1500 m st. dowolnym mężczyzn, FINAŁ - ew. Mateusz Sawrymowicz, Wojciech Wojdak

 4.04 (w Polsce będzie już 14 sierpnia) - 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, FINAŁ - ew. Radosław Kawęcki, Paweł Korzeniowski, Kacper Majchrzak, Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Jan Świtkowski

SIATKÓWKA

Grupa B: 20.00 Polska - Rosja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

16.00 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

      1/8 finału kobiet - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

STRZELECTWO  

14.00 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 2. sesja eliminacyjna - ew. Piotr Daniluk

17.30 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Daniluk

SZERMIERKA  

szabla kobiet, drużynowo - Aleksandra Socha, Bogna Jóźwik, Małgorzata Kozaczuk       

14.00 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

16.30 o miejsca 5-8

17.30 półfinały

18.45 o 7. miejsce

18.45 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.15 finał

TENIS               

17.00 gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

      gra pojedyncza kobiet, finał

      gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

      gra podwójna kobiet, o brązowy medal

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału - ew. Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian

WIOŚLARSTWO   

13.50 jedynki mężczyzn, finał D - ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk

14.10 jedynki mężczyzn, finał C - ew. Węgrzycki-Szymczyk

14.30 jedynki mężczyzn, finał B - ew. Węgrzycki-Szymczyk

15.00 jedynki mężczyzn, FINAŁ - ew. Węgrzycki-Szymczyk

16.00 ósemka mężczyzn, FINAŁ - ew. Polska

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser mężczyzn, 9. wyścig - Kacper Ziemiński

18.00 49er mężczyzn, 4. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

19.00 49er mężczyzn, 5. wyścig - Kołodziński i Przybytek

19.25 Laser mężczyzn, 10. wyścig - Ziemiński

20.00 49er mężczyzn, 6. wyścig - Kołodziński i Przybytek

niedziela, 14 sierpnia

BADMINTON

13.30 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - Adrian Dziółko

KOLARSTWO TOROWE    

22.04 sprint mężczyzn, o brązowy medal

      sprint mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA      

14.30 maraton kobiet - Monika Stefanowicz, Iwona Lewandowska, Katarzyna Kowalska

 1.30 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - wzwyż mężczyzn, eliminacje - Sylwester Bednarek, Wojciech Theiner

 1.35 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - 400 m kobiet, półfinały - ew. Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub

 1.55 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - trójskok kobiet, FINAŁ - Anna Jagaciak-Michalska

 2.30 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) -1500 m kobiet, półfinały - Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik

 3.00 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - 400 m mężczyzn, FINAŁ

SIATKÓWKA PLAŻOWA

od 21.00 ćwierćfinały kobiet

TENIS               

17.00 gra pojedyncza mężczyzn, finał

      gra podwójna kobiet, finał

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo mężczyzn, ćwierćfinały

00.30 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - drużynowo kobiety, półfinały

ŻEGLARSTWO          

18.00 RS:X mężczyzn, wyścig medalowy - Piotr Myszka - szansa medalowa

18.00 470er kobiet, 7. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

19.00 RS:X kobiet, wyścig medalowy

19.25 470er kobiet, 8. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

poniedziałek, 15 sierpnia

BADMINTON

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału

14.30 gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały

2.30 (w Polsce będzie już 15 sierpnia) - gra mieszana, półfinały

BOKS

17.45 75 kg mężczyźni, ćwierćfinały

00.15 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - 91 kg mężczyźni, FINAŁ

KAJAKARSTWO

14.00 C1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Kaczor

14.24 K2 500 m kobiet, eliminacje - Beata Mikołajczyk i Karolina Naja

14.38 K1 200 m kobiet, eliminacje - Marta Walczykiewicz

15.06 K1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Rafał Rosolski

15.30 C1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Kaczor

15.46 K2 500 m kobiet, półfinały - ew. Mikołajczyk i Naja

16.00 K1 200 m kobiet, półfinały - ew. Walczykiewicz

16.14 K1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Rosolski

KOLARSTWO TOROWE

15.59 omnium kobiet, scratch - Daria Pikulik

21.30 omnium kobiet, wyścig indywidualny na dochodzenie - Daria Pikulik

23.17 omnium kobiet, wyścig eliminacyjny - Daria Pikulik

LEKKOATLETYKA       

14.30 trójskok mężczyzn, eliminacje - Karol Hoffmann

14.35 200 m kobiet, eliminacje - Anna Kiełbasińska

15.25 3000 m z przeszkodami mężczyzn, eliminacje - Krystian Zalewski

15.40 młot kobiet, FINAŁ - Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow - szansa medalowa

16.15 3000 m z przeszkodami kobiet, FINAŁ

16.30 400 m ppł mężczyzn, eliminacje - Patryk Dobek

 1.30 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - dysk kobiet, eliminacje - Żaneta Glanc

 1.35 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - tyczka mężczyzn, FINAŁ - Piotr Lisek - szansa medalowa

 1.40 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - 110 m ppł mężczyzn, eliminacje - Damian Czykier

 2.30 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - 400 m ppł kobiet, eliminacje - Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz

 3.25 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - 800 m mężczyzn, FINAŁ - Marcin Lewandowski - szansa medalowa

 3.45 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) -  400 m kobiet, FINAŁ

PIŁKA RĘCZNA

Grupa B: 14.30 Polska - Słowenia

PŁYWANIE            

14.00 10 km na otwartym akwenie kobiet, finał - Joanna Zachoszcz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 (w Polsce będzie już 16 sierpnia) - 105 kg mężczyźni - Bartłomiej Bonk, Arkadiusz Michalski - szansa medalowa

SIATKÓWKA

Grupa B: 22.05 Polska - Kuba

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 mężczyźni, ćwierćfinały

TENIS STOŁOWY

20.00 drużynowo mężczyźni, półfinały

ŻEGLARSTWO

18.00 49er mężczyzn, 7. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

18.10 470er kobiet, 9. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

19.00 49er mężczyzn, 8. wyścig - Kołodziński i Przybytek

19.35 470er kobiet, 10. wyścig - Mrózek, Gliszczynska i Skrzypulec

20.00 49er mężczyzn, 9. wyścig - Kołodziński i Przybytek

wtorek, 16 sierpnia

BADMINTON

13.30 gra podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Adam Cwalina i Przemysław Wacha

 2.30 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - gra mieszana, o brązowy medal - ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

KAJAKARSTWO         

14.00 C1 1000 m mężczyzn, finał B - ew. Tomasz Kaczor

14.08 C1 1000 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Kaczor

14.23 K2 500 m kobiet, finał B - ew. Beata Mikołajczyk i Karolina Naja

14.40 K1 200 m kobiet, finał B - ew. Marta Walczykiewicz

14.47 K1 200 m kobiet, FINAŁ - ew. Walczykiewicz - szansa medalowa

14.54 K2 500 kobiet, FINAŁ - ew. Mikołajczyk i Naja - szansa medalowa

15.04 K1 1000 m mężczyzn, finał B - ew. Rafał Rosolski

15.12 K1 1000 m mężczyzn, FINAŁ - ew. Rosolski

KOLARSTWO TOROWE    

15.18 keirin mężczyzn, eliminacje - Damian Zieliński

15.57 omnium kobiet, okrążenie ze startu lotnego - Małgorzata Wojtyra

16.25 keirin mężczyzn, repasaże - ew. Zieliński

21.10 omnium kobiet, sprint - Wojtyra

21.46 keirin mężczyzn, półfinały - ew. Zieliński

22.05 omnium kobiet, wyścig punktowy - Wojtyra

23.14 keirin mężczyzn, finał B - ew. Zieliński

23.20 keirin mężczyzn, FINAŁ - ew. Zieliński

LEKKOATLETYKA       

14.50 trójskok mężczyzn, FINAŁ - ew. Karol Hoffmann

16.05 100 m ppł kobiet, eliminacje - Karolina Kołeczek

16.20 dysk kobiet, FINAŁ - ew. Żaneta Glanc

16.50 200 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski

 1.30 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - wzwyż mężczyzn, FINAŁ - ew. Sylwester Bednarek, Wojciech Theiner

 1.35 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - oszczep kobiet, eliminacje - Maria Andrejczyk

 1.40 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 110 m ppł, półfinały - ew. Damian Czykier

 2.10 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 400 m ppł kobiet, półfinały - ew. Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz

 2.35 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 400 m ppł mężczyzn, półfinały - ew. Paweł Dobek

 3.00 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 200 m kobiet, półfinały - ew. Anna Kiełbasińska

 3.30 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 1500 m kobiet, FINAŁ - ew. Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik - szansa medalowa

 3.45 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - 110 m ppł, FINAŁ - ew. Czykier

SIATKÓWKA PLAŻOWA

21.00 półfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

 4.00 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - półfinały kobiet - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo kobiety, o brązowy medal - ew. Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian

00.30 (w Polsce będzie już 17 sierpnia) - drużynowo kobiety, finał - ew. Partyka, Grzybowska-Franc, Qian

ŻEGLARSTWO

18.00 49er mężczyzn, 10. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

19.00 49er mężczyzn, 11. wyścig - Kołodziński i Przybytek

20.00 49er mężczyzn, 12. wyścig - Kołodziński i Przybytek

środa, 17 sierpnia

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza, ćwierćfinały - ew. Adrian Dziółko

17.30 gra mieszana, FINAŁ - ew. Nadieżda Kostiuczyk-Zięba i Robert Mateusiak

KAJAKARSTWO

14.51 K1 500 m kobiety, eliminacje - Ewelina Wojnarowska

15.48 K1 500 m kobiety, półfinały - ew. Wojnarowska

LEKKOATLETYKA

14.30 dziesięciobój, 100 m - Paweł Wiesiołek

14.40 młot mężczyzn, eliminacje - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

15.35 dziesięciobój, w dal - Wiesiołek

15.55 800 m kobiet, eliminacje - Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik

16.50 3000 m z przeszkodami mężczyzn, FINAŁ - ew. Krystian Zalewski

17.15 dziesięciobój, kula - Wiesiołek

22.45 dziesięciobój, wzwyż - Wiesiołek

 1.30 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - oszczep mężczyzn, eliminacje - Łukasz Grzeszczuk, Marcin Krukowski

 1.45 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - 100 m ppł, półfinały - ew. Karolina Kołeczek

 2.20 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - dziesięciobój, 400 m - Wiesiołek

 3.00 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - 200 m mężczyzn, półfinały - ew. Karol Zalewski

 3.30 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - 200 m kobiet, FINAŁ - ew. Anna Kiełbasińska

 3.55 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - 100 m ppł, FINAŁ - ew. Kołeczek

PIŁKA RĘCZNA

15.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

18.30 ćwierćfinał - ew. Polacy

22.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

 1.30 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - ćwierćfinał - ew. Polacy

SIATKÓWKA

15.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

19.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

23.00 ćwierćfinał - ew. Polacy

 3.15 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - ćwierćfinał - ew. Polacy

SIATKÓWKA PLAŻOWA  

 3.00 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - kobiety, o brązowy medal - ew. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek

 4.30 (w Polsce będzie już 18 sierpnia) - kobiety, FINAŁ - ew. Kołosińska i Brzostek

TENIS STOŁOWY       

16.00 drużynowo mężczyźni, o brązowy medal - ew. Jakub Dyjas, Daniel Górak, Wang Zengyi

00.30 drużynowo mężczyźni, FINAŁ - ew. Dyjas, Górak, Zengyi

ZAPASY    

48 kg kobiety - Iwona Matkowska

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

69 kg kobiety - Agnieszka Wieszczek-Kordus

15.08 eliminacje

15.56 1/8 finału

16.56 ćwierćfinały

17.44 półfinały

21.30 repasaże, 1. runda

21.48 repasaże, 2. runda

23.20 o brązowy medal

23.36 finał

ŻEGLARSTWO          

19.00 470er kobiety, wyścig medalowy - ew. Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec

czwartek, 18 sierpnia

BADMINTON           

16.30 gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal

BOKS

20.00 75 kg mężczyźni, półfinały

KAJAKARSTWO         

14.56 K1 500 m kobiety, finał B - Ewelina Wojnarowska

15.03 K1 500 m kobiet, FINAŁ

LEKKOATLETYKA       

14.30 dziesięciobój, 110 m ppł - Wiesiołek

14.55 kula mężczyzn, eliminacje - Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk, Tomasz Majewski

15.00 wzwyż kobiet, eliminacje - Kamila Lićwinko

15.25 dziesięciobój, dysk - Wiesiołek

16.20 4x100 m kobiet, eliminacje - Agata Forkasiewicz, Anna Kiełbasińska, Klaudia Konopko, Marika Popowicz-Drapała, Katarzyna Sokólska, Ewa Swoboda

17.00 400 m ppł mężczyzn, FINAŁ

18.25 dziesięciobój, tyczka - Wiesiołek

23.35 dziesięciobój, oszczep - Wiesiołek

 1.30 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - kula mężczyzn, FINAŁ - Bukowiecki, Majewski - szansa medalowa

 2.10 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - oszczep kobiet, FINAŁ - Maria Andrejczyk

 2.15 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - 800 m kobiet, półfinały - Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik

 2.45 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - dziesięciobój, 1500 m, FINAŁ - Wiesiołek

 3.15 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - 400 m ppł kobiet, FINAŁ

 3.30 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - 200 m mężczyzn, FINAŁ

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 3.00 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - mężczyźni, o brązowy medal

 5.00 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - mężczyźni, FINAŁ

TAEKWONDO

68 kg - Karol Robak

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - repasaże

 2.15 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - o brązowy medal

 3.15 (w Polsce będzie już 19 sierpnia) - finał

ZAPASY

53 kg - Katarzyna Krawczyk

15.00 eliminacje

15.16 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.12 półfinały

21.00 repasaże, 1. runda

21.24 repasaże, 2. runda

22.00 o brązowy medal

22.16 finał

63 kg - Monika Michalik-Rogień

15.00 eliminacje

15.32 1/8 finału

16.24 ćwierćfinały

17.28 półfinały

21.12 repasaże, 1. runda

21.36 repasaże, 2. runda

22.40 o brązowy medal

22.56 finał

ŻEGLARSTWO          

18.55 49er mężczyźni, wyścig medalowy - ew. Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek

piątek, 19 sierpnia

BADMINTON           

13.30 gra pojedyncza mężczyzn, półfinały

17.30 gra podwójna mężczyzn, FINAŁ

BOKS

20.30 75 kg mężczyźni, półfinały

KAJAKARSTWO

14.00 K1 200 m mężczyźni, eliminacje - Paweł Kaczmarek

14.21 C2 1000 m mężczyźni, eliminacje - Mateusz Kamiński i Michał Kudła

14.51 K4 500 m kobiety, eliminacje - Edyta Kierkla-Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja, Marta Walczykiewicz

15.07 K1 200 m mężczyźni, półfinały - ew. Kaczmarek

15.21 C2 1000 m mężczyźni, półfinały - ew. Kamiński i Kudła

15.36 K4 500 m kobiety, półfinały - ew. Kierkla-Dzieniszewska, Mikołajczyk, Naja, Walczykiewicz

LEKKOATLETYKA       

13.00 chód 50 km mężczyzn - Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Fedaczyński

19.30 chód 20 km kobiet - Paulina Buziak, Agnieszka Dygacz, Agnieszka Szwarnóg

 1.40 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - 4x400 m kobiet, eliminacje - Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Ewelina Ptak

 2.05 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - młot mężczyzn, FINAŁ - Wojciech Nowicki - szansa medalowa

 2.10 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Rafał Omelko, Jakub Krzewina, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski

 3.15 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - 4x100 m kobiet, FINAŁ

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

PIŁKA RĘCZNA

20.30 półfinał

 1.30 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - półfinał - Polska - Dania

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

18.00 półfinał

 3.15 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - półfinał

TAEKWONDO

80 kg - Piotr Paziński

14.15 1/8 finału

20.15 ćwierćfinały

22.15 półfinały

 1.15 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - repasaże

 2.15 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - o brązowy medal

 3.15 (w Polsce będzie już 20 sierpnia) - finał

sobota, 20 sierpnia

KAJAKARSTWO         

14.00 K1 200 m mężczyzn, finał B

14.07 K1 200 m mężczyzn, FINAŁ -

14.14 C2 1000 m mężczyzn, FINAŁ

14.49 K4 500 m kobiety, FINAŁ

KOLARSTWO GÓRSKIE   

17.30 kobiety - Maja Włoszczowska

LEKKOATLETYKA       

 1.30 (w Polsce będzie już 21 sierpnia) - wzwyż kobiet, FINAŁ - Kamila Lićwinko - szansa medalowa

 1.55 (w Polsce będzie już 21 sierpnia) - oszczep mężczyzn, FINAŁ

 2.15 (w Polsce będzie już 21 sierpnia) - 800 m kobiet, FINAŁ - Joanna Jóźwik

 3.00 (w Polsce będzie już 21 sierpnia) - 4x400 m kobiet, FINAŁ - Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz, Ewelina Ptak

 3.35 (w Polsce będzie już 21 sierpnia) - 4x400 m mężczyzn, FINAŁ - Rafał Omelko, Jakub Krzewina, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY, MĘŻCZYŹNI

Szymon Staśkiewicz

17.00 pływanie

19.00 szermierka

20.30 jazda konna

23.00 bieg ze strzelaniem

TRIATHLON           

16.00 kobiety, finał - Agnieszka Jerzyk

ZAPASY

86 kg, styl wolny - Zbigniew Baranowski

15.00 eliminacje

15.30 1/8 finału

16.35 ćwierćfinały

17.20 półfinały

21.00 repasaże

22.12 o brązowy medal

22.38 finał

125 kg, styl wolny - Robert Baran

15.10 eliminacje

15.50 1/8 finału

16.55 ćwierćfinały

17.40 półfinały

21.36 repasaże

23.07 o brązowy medal 

23.31 finał

niedziela, 21 sierpnia

00:15 ( w Polsce będzie 22 sierpnia) CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

LEKKOATLETYKA       

14.30 maraton mężczyzn, finał - Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost

PIŁKA RĘCZNA       

15.30 o brązowy medal - ew. Polacy

19.00 finał - ew. Polacy - szansa medalowa

ZAPASY

65 kg, styl wolny - Magomedmurad Gadżijew

13.30 eliminacje

13.55 1/8 finału

14.55 ćwierćfinały

15.35 półfinały

17.45 repasaże

18.45 o brązowy medal

19.05 finał

97 kg, styl wolny - Radosław Baran

13.40 eliminacje

14.15 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

15.55 półfinały

17.45 repasaże

19.30 o brązowy medal

19.50 finał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje