Reklama

Reklama

Robert Lewandowski wystąpi w Rajdzie Dakar? "To moja ucieczka od świata"

Robert Lewandowski już ma pomysł na prowadzenie kariery piłkarskiej w Los Angeles, a teraz podzielił się planami na przyszłość po futbolu. Okazuje się, że kapitan "Biało-Czerwonych" myśli o starcie w Rajdzie Dakar.

Coraz więcej wiemy na temat planów na najbliższe lata gwiazdora reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Najpierw żona piłkarza - Anna Lewandowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że marzy im się życie w Stanach Zjednoczonych i zakończenie kariery w Los Angeles, czyli podążenie utartym śladem Victorii i Davida Beckhamów.

Teraz sam "Lewy" zdecydował się jeszcze dalej wybiec myślami i zdradzić, jakie ma plany po zakończeniu kariery piłkarskiej. Okazuje się, że te są spektakularne!

- Jazda samochodem to moja ucieczka od świata, a sporty motorowe zawsze były dla mnie bardzo interesujące. Nie było znaczenia czy prowadziłem fiata bravo, czy jechałem na torze wyścigowym w Lublinie. Czułem taką samą adrenalinę i lubię to - powiedział Lewandowski w rozmowie z magazynem "Playboy".

Reklama

Czołowy napastnik świata dodał, że z żoną Anną rozmawiał już na temat swojego występu w Rajdzie Dakar, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

"Problem w tym, że w sport motorowy trzeba się zaangażować w stu procentach, a to jest związane z wielkimi poświęceniami. Zobaczymy" - dodał kapitan "Biało-czerwonych", który w swoim garażu ma wiele luksusowych samochód z najwyższej półki.

Obowiązkowym autem "Lewego", którym piłkarz musi pojawiać się w klubie, jest audi. Ta powinność dotyczy wszystkich piłkarzy Bayernu, z racji kontraktu koncernu z klubem z Monachium. Ostatnio gracze drużyny z Bawarii po raz piętnasty odebrali swoje nowe samochody służbowe, a "Lewy" postawił na kompromis między osiągami a wygodą, czyli Audi RS6 Avant.

Czy Lewandowski podąży tą samą drogą, co nasz legendarny skoczek Adam Małysz, który po zakończeniu kariery na skoczni pięciokrotnie wystąpił w tym najbardziej prestiżowym rajdzie terenowym?

AG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy