Reklama

Reklama

Rajd Dakar. Marc Coma zrezygnował z funkcji dyrektora

Hiszpan Marc Coma, który w trzech ostatnich edycjach Rajdu Dakar był dyrektorem sportowym, zrezygnował z dalszej współpracy z firmą organizującą imprezę Amaury Sport Organisation (ASO).

Hiszpański motocyklista, pięciokrotny zwycięzca Dakaru (2006, 2009, 2011, 2014 i 2015), nie podał przyczyn rezygnacji.

- Dziękuję wszystkim współpracownikom z ASO, to były trzy bardzo ciekawe lata. Wspólnie przeżyliśmy wspaniałą przygodę - Coma napisał w oficjalnym oświadczeniu.

41-letni zawodnik, który w połowie 2015 roku oficjalnie ogłosił zakończenie kariery, w ostatnich trzech imprezach przygotowywał m.in. trasę rajdu.

- Po pięciu zwycięstwach "od kuchni" poznałem kulisy przygotowań imprezy. Dzisiaj wiem, ile pracy to wymaga. Życzę, aby kolejne edycje były równie udane jak te, przy których organizacji sam pracowałem - zakończył.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy