Reklama

Reklama

Justyna Przygońska przeżyła okrutny atak. Otrzymała obrzydliwe wiadomości

Jakub Przygoński jest jednym z kierowców Orlen Teamu i uczestników tegorocznego Rajdu Dakar. Podczas wtorkowego etapu wyścigu Kuba nie poradził sobie najlepiej, a na domiar złego ma poważne problemy z pojazdem. W złych i dobrych chwilach może liczyć na wsparcie żony. Kim jest Justyna Przygońska? To mama dwóch córek, a zawodowo odnosząca sukcesy bizneswoman. Mimo że wiedzie udane życie, i u niej zdarzają się gorsze momenty. Jak sama podkreśla, regularnie pada ofiarą hejtu. Otrzymała obrzydliwe komentarze.

Jakub Przygoński startu we wtorkowym etapie Rajdu Dakar nie zaliczy do zbyt udanych. W wyścigu uplasował się na 28. miejscu, przez co w klasyfikacji generalnej spadł o dwie pozycje, natomiast straty nie są bardzo duże. Do bezpośrednio go poprzedzającego de Villersa traci tylko 1.03 minuty.

Mogło być znacznie lepiej. Okazuje się, że pojazd kierowcy Orlen Teamu uległ dość poważnej awarii, która zapewne przyczyniła się do ostatecznego rezultatu. "Za wszelką cenę staraliśmy się uniknąć wszelkich awarii, ale pękło nam mocowanie zmiany biegów. Musieliśmy to naprawić. (...) Szkoda, bo tak z 15 minut dzisiaj straciliśmy. (...) Też mieliśmy przebitą oponę, więc rozerwało nam tył. Dzisiaj dużo przygód" - wyjaśnił Przygoński.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: DAKAR 2022. KAMIL WIŚNIEWSKI: POSTARAM SIĘ UTRZYMAĆ NA PODIUM

Justyna Przygońska ofiarą obrzydliwego hejtu. "Wyszłaś z Oświęcimia?"

Bez względu na to, czy starty kończą się powodzeniem czy też nie, Kuba Przygoński może zawsze liczyć na wsparcie żony. On i Justyna Przygońska są małżeństwem od lat, doczekali się dwóch córek - Aliny i Niny. Żona kierowcy zajmuje się rodziną, domem, ale też prowadzeniem własnej firmy. Razem z przyjaciółką założyła biznes odzieżowy.

Przygońska od dawna interesuje się modą, zresztą ze swoją wypracowaną sylwetką mogłaby śmiało zajmować się modelingiem. Natomiast jej wygląd jest dla niektórych solą w oku. Na profilach na Instagramie jej i jej marki pojawiają się negatywne komentarze dotyczące szczupłej figury.

Żona kierowcy Orlen Teamu odnosi wrażenie, że "krytykowanie innych w sieci stało się pewnego rodzaju sposobem na dawanie upustu negatywnym emocjom w możliwie najprostszy sposób – pozornie anonimowo". Ale to wcale nie jest w porządku. Uważa, że takie agresywne zachowanie to często "reakcja na własne, nieprzepracowane problemy". Do tego ma dochodzić poczucie bezkarności, brak empatii oraz kultury.

Mimo że Przygońska lubi swoje ciało, negatywne komentarze sprawiają jej przykrość, a nawet "potrafią zachwiać jej samooceną". Wbrew wszystkim krytykom ona sama dba o figurę oraz dobrą kondycję.

Niedawno Justyna wyznała swoim obserwatorom, że zdarzają się jej napady stresu. Spowodowane są one najczęściej lękiem o zdrowie najbliższych oraz pracą. Wróciła też do tematu hejtu, z którym bez przerwy się zmaga.

DAKAR 2022. FANTASTYCZNY WYSTĘP POLAKÓW, ZDOMINOWALI CZOŁÓWKĘ
DAKAR 2022. CORNEJO Z KOLEJNYM WYGRANYM ETAPEM, GIEMZA W DZIESIĄTCE
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy