Reklama

Reklama

Dakar 2021. Jakub Przygoński: To był mój najlepszy występ na Dakarze

Jakub Przygoński i Kamil Wiśniewski zajęli czwarte miejsca na tegorocznym Rajdzie Dakar. Obaj opowiedzieli o swoich wrażeniach z rywalizacji w studiu Orlen Teamu na antenie Eleven Sports.

Przygoński zajął czwartą pozycję w rywalizacji samochodów. Z kolei Wiśniewski znalazł się tuż za podium wśród kierowców quadów.

Obaj podzielili się swoimi wrażeniami z rajdu. Cieszyli się, ze swoich osiągnięć i mimo, że nie stanęli na podium, podkreślali, że są bardzo zadowoleni. Zanim jednak rozmowa zeszła na tematy związane z Dakarem, prowadząca zapytała Przygońskiego i Wiśniewskiego o wrażenia po Dakarze. Odpowiedź była... zaskakująca.

- Pierwsze wrażenie jest takie, że mamy w Polsce bardzo zimno. Przedwczoraj było 30 stopni, dziś mamy -12, czyli ponad 40 różnicy - odpowiedział Przygoński, na co wszyscy zareagowali śmiechem.

Reklama

  - Po rajdzie mamy dobre nastawienie. Cieszymy się, że wróciliśmy. To były dobre zawody choć trudne, jak zwykle na Dakarze. Zrobiliśmy maksymalnie tyle, ile się dało - dodawał.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

- Jestem pewien, że to był mój najlepszy występ na Dakarze. Wypracowane czwarte miejsce. Czwartego dnia je wywalczyliśmy i nie chcieliśmy oddać. Czekaliśmy na błąd przed nami - dodał.

Więcej problemów miał Wiśniewski. Narzekał szczególnie na kłopoty z kołami.

-  Mam pozytywne odczucia. Znalazłem się tuż za podium, choć było dużo przygód z kołami, rozerwanymi oponami, pogiętymi felgami, ale jestem zadowolony z wyniku - przyznał.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy