Reklama

Reklama

R8 Basket poznał półfinałowego rywala w walce o 1. ligę

Koszykarze R8 Basket w półfinale play off o awans do 1. ligi będą rywalizować - do dwóch zwycięstw - z AZS-em UMCS Lublin.

AZS UMCS Lublin w ćwierćfinałowej rywalizacji dwukrotnie okazał się lepszy od Decka Peplin. W Pierwszy wyjazdowy mecz lublinianie wygrali 69:65, natomiast w drugim spotkaniu we własnej hali nie dali rywalom zbyt wielu szans wygrywając 75:62.

Trzecim półfinalistą został Śląsk Wrocław, których w dwóch meczach wygrał serię z Synteksem Księżak Łowicz.  Wrocławianie na swojego rywala muszą jednak poczekać do środy, gdyżw rywalizacji pomiędzy KK Warszawa i AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice jest remis 1-1.

Decydujący mecz rozegrany zostanie w Warszawie.

Reklama

Prawo do 1. lidze zapewnią sobie trzy zespoły, czyli wygranie rywalizacji półfinałowej (też do dwóch zwycięstw) oznacza awans.

WOJT


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy